Remixed Pixel Dungeon
4.5 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

До пикселям багато власників андроїда вже звикли, хтось навіть їх любить, з кожним роком їх стає все менше, однак, завдяки ентузіастам вони продовжують жити. Дана гра є приймачем спадщини знаменитої Pixel Dungeon, яка теж є на андроїд, але не подумайте що це якийсь клон або якась погана копія, тут все простіше. Спочатку, гра Pixel Dungeon була випущена з відкритим вихідним кодом, так що кожен бажаючий міг трохи переробити її для будь-яких цілей (само собою, при наявності бажання і можливостей, а точніше, навичок у цій справі).
Так розробники з NYRDS (ми з ними не знайомі) і випустили на ринок свій варіант цієї гри.
Жанр цієї гри - Roguelike, хтось ще називає його «рогалик», по суті, це щось на зразок Ранера серед ігор формату RPG. Головна відмінність - всі рівні генеруються випадковим чином, тому трохи схожі, не можуть похвалитися видатними конструкціями, але зате завжди різні, кожен раз коли ви починаєте з початку, а починати доведеться часто. Причина тому - даний жанр не передбачає можливості відродитися, так що ви подорожуєте по підземеллям, воюєте з монстрами і виконуєте невеликі квести поки ваш персонаж не помре. Після його смерті все починається заново, причому, на заново згенерованих рівнях. Багатьох це дратує, багатьох приваблює, проте, одним з яскравих прикладів такого підходу є стародавня гра Dungeons & Dragons, яку люблять і сьогодні. У будь-якому випадку, якщо цікаво - читайте далі;)
Розробники не стали сильно міняти гру, проте зібрали в ній кілька модернізацій з різних версій оригіналу, плюс, додали російську мову, якого багатьом не вистачало. Більш того, над грою продовжують працювати, модернізуючи і покращуючи її, так що скоро вона взагалі перетвориться на цукерку.
Складно писати про плюси і мінуси подібних проектів, тому що даний створений фанатами для фанатів і буде розвиватися, так, тут є невеликий Донат, однак, не підтримати людей які роблять твою улюблену гру - абсурдно, так що все що відбувається піддається логіці і розумінню.

Підсумок: якщо ви любите дуже складні і класичні «рогалики», при цьому довгий час відчували якийсь негатив через велику кількість текстів англійською мовою - ось вихід, плюс, це все ще відмінна і дуже цікава класична гра, яку не варто ігнорувати з- за простакуватою графіки.


Реклама

завантажити Remixed Pixel Dungeon 31.1.fix.7 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
remix.31.1
- Gameplay:
-- New Customizations!
-- New Spider kind!
-- Psi-Spider now will buff other spiders instead of debuffing Hero.
- Bugs fixed
Загальна інформація
версія 31.1.fix.7 (11132)
дата завантаження 2022-07-31 14:32
Розмір 24.53 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

AD_ID

AD_ID

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки NYRDS на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
4.48★ 89.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/21 07:04
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |