Feed Me Oil 2
4.6 (11)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Знамениті розробники з CHILLINGO підготували другу частину досить популярною головоломки Feed Me Oil, от тільки один косяк, гра стала в рази краще, але тепер розробники хочуть грошей за своє творіння. Перша частина розійшлася тиражем в районі півмільйона, не так багато, але і виглядала вона моторошно за сучасними мірками, друга частина навпаки, виглядає відмінно, навіть за сучасними мірками, от тільки ціна її трохи менше долара. Не так вже й багато, але сам фатк необхідності платити за гру відразу відлякує багатьох потенційних користувачів.

Спочатку, гра Feed Me Oil була однією з перших, в якій була застосована фізика рідин, а таких ігор вийшло досить багато. Так що друга частина не стала робити ніякого прориву вперед, використовуючи все ту ж рідина, а якщо точніше - нафта!
Нафтою вам доведеться годувати дивного вигляду монстрів, які її дуже люблять. Сподіваюся в грі немає ніякого політичного підтексту;)
Щоб нафта потекла куди слід оперувати доведеться спеціальними заслінками та іншими апаратами, які залежно від ситуації потрібно розставляти в тому чи іншому положенні. Крім сильно покращалась графіки в грі підкоригували фізику, яка стала ще краще і точніше. Так само за свої невеликі гроші гра виявилася досить довгою, тут 4 глави і море рівнів, проходити які буде досить довго.

Особливості гри Feed Me Oil 2:

  • чотири розділи на які розбита гра і безліч рівнів
  • цікаві та незвичайні головоломки
  • відмінна фізика, яка реагує на різні поверхні
  • прикольні інструменти якими доведеться користуватися
  • кожну задачу можна вирішити кількома способами
  • будь-яке рішення можна запостіть в Facebook
  • подарунки для тих хто заходить в гру кожен день


Недоліки:

  • як уже і було сказано - гра платна, інших мінусів не помічено


Підсумок: якщо ви любите головоломки, то вам варто заплатити за цю гру і насолоджуватися, у всякому разі ви не пошкодуєте - вона довга, вона цікава, вона красива, на мій погляд менш ніж за долар це круто.


Реклама

Feed Me Oil 2 для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(11)
4.61★ 92.23%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/19 08:41
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |