World Boxing Challenge
3 (30)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Розробниками таких ігор найчастіше виступають відомі корпорації, наприклад EA, але сьогодні це маловідомі Reludo srl, які відпрацювали по повній щоб створити настільки продуману гру.
Досить гарною ідеєю виявилося не прив'язуватися виключно до бійок і постачити гру не тільки хорошою графікою і динамікою, а ще і повноцінним менеджером, який дозволить стежити за результатами ваших конкурентів, прокачувати свого бійця і вчасно реагувати на будь-які зміни, щоб не провалитися в статистиці лідерів. Причому крім основних характеристик спортсмена, до яких відноситься сила, спритність та інші, вам доведеться спантеличитися та якісної екіпіровкою, яка насправді теж має велике значення.

Все ж, найважливіше в таких іграх це бої, які тут теж виявилися опрацьованими і цікавими. Міняйте стійки, віддавайте команди на атаки і обов'язково стежите за витривалістю, яка не повинна закінчитися, в іншому випадку ваш боксер впаде як знеструмлений робот і вам зарахують поразку. Але ж ви прийшли сюди за перемогою, чи як?

Особливості гри World Boxing Challenge:

 • всі поєдинки це не тільки сила вашого бійця але й тактика, яку вибирати вам
 • кожен крок і бій потрібно прораховувати, це допоможе швидше розвиватися
 • якщо бої вас не цікавлять - є можливість автоматичних боїв
 • годуєте спортсменів енергетичними батончиками
 • в грі можна робити ставки на битви інших бійців і заробляти так гроші
 • можна битися з боксерами інших гравців
 • домагайтеся рекордів і записуйте собі досягнення
 • трьох вагові категорії
 • спеціальні тренування для поліпшення показників
 • різний спорядження з шести категорій
 • є повноцінний ринок спортсменів, якщо свого прокачувати лінь


Недоліки гри World Boxing Challenge:
без доната не обійшлося, більше того, це енергія, яка витрачається під час боїв і тренувань, так що якщо хочете повноцінно впрягатися, то доведеться розплачуватися не тільки часом, але і реальними фінансами. Крім цього доведеться змиритися і з тим що грі потрібно постійне підключення до інтернету, так що в дорозі не розважитися ...

Підсумок: гра вийшла пророблена і пропонує багато варіантів розвитку, так що можна сміливо рекомендувати її всім шанувальникам боксу або інших файтинга, в яких потрібно розвивати свого персонажа і з розумом підбирати супротивників.


Реклама

завантажити World Boxing Challenge 1.1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
-New Fighting System:
Get ready for some serious real time action
-New visual damages:
See the results of your attacks!
-Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.1.0 (146)
дата завантаження 2016-05-05 03:35
Розмір 48.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-05-05 06:36:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Reludo srl на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(30)
3.04★ 60.8%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/17 07:10
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |