Farming Simulator 16
4.2 (1410)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Розробники цієї гри - GIANTS Software, для андроїда не випускають нічого крім симуляторів сільського господарства, так що в цій темі у них є досвід. Тим більше, дана гра стала вже третьою частиною, а цифра 16 означає скоріше всього рік 2016 ... інших варіантів у мене просто немає.

Так ось у чому дивина цієї гри і, напевно, розробників здебільшого.
Просто уявіть себе на їхньому місці. У вас є відмінна команда і фінансування, що дозволяє вам створити відкритий світ, опрацювати його в найдрібніших деталях з крутий графікою, є можливість залучити велику кількість виробників техніки, які дають вам можливість зробити опрацьовані моделі тракторів і комбайнів, надають їх креслення і списки запасних частин . У вас є можливість додати продуману економічну складову і багато, багато інших можливостей ... і от питання - чому ці розробники роблять гру саме про сільське господарство? Чому це саме ферма, яку вам потрібно піднімати «з колін»?
Якби вони вибрали який завгодно будь-який інший жанр, то це був би не те що хіт, це була б одна з найкрутіших ігор на Google Play, але немає ... ця гра про трактори, ферми, поля, добрива та інше .. .
До речі перші дві частини виявилися дуже популярними, вони були платними і не дивлячись на це кількість завантажень легко перевалило за пів мільйона, що є відмінним результатом для платного гри. Значить багатьом це дійсно цікаво ... але все ж ... вибір жанру мені не ясний. Єдине тут виправдання - практично повна відсутність конкуренції, тому що робити настільки круті ігри про сільське господарство ще ніхто не намагався і, мабуть, не буде.

Всілякі плюси і можливості в грі Farming Simulator 16:

  • великий відкритий світ
  • Обробляють і розширюйте свої фермерські угіддя
  • величезний вибір серед виробників сільськогосподарської техніки
  • продуманий і широкий інтерфейс
  • повноцінна економічна складова
  • крута графіка
  • п'ять видів культур які можна вирощувати на своїх полях і продати, коли зберете
  • розводите живність і здобувайте молоко, шерсть і багато іншого
  • з'явилася можливість рубати ліс
  • можна грати з друзями


Недоліки гри Farming Simulator 16.
Не можу сказати що той факт що гра платна когось збентежить. Всі минулі частини гри теж були платні, та й за таке варто заплатити. Однак у порівнянні з минулою частиною ціна гри виросла в три рази і становить майже 5 доларів. Крім цього розробники не зробили в грі яку-небудь синхронізацію між пристроями, що необачно, коли гравці всерйоз беруться за розвиток своїх угідь. Так само багато хто скаржиться на ухудшившееся управління технікою та інші дрібниці, які злегка псують загальну картину ...

Підсумок: за відсутності явних конкурентів на андроїд складно сказати наскільки гра хороша, так що, все що потрібно вирішити вам - чи готові ви заплатити п'ять доларів і віддати багато часу на обробіток віртуальної ферми ... хоча як показує практика, готові.


Реклама

Farming Simulator 16 для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(1410)
4.17★ 83.44%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/12 07:06
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |