Top Speed: Drag & Fast Racing
3.8 (21)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Якщо дріфт поширений в Японії, через гірських серпантинів, то драг-рейсинг бере свій початок в Америці, теж зі зрозумілих причин. У них багато хороших і рівних доріг які будуть прямими до горизонту, більше того, коли в Америці робили приголомшливі автомобілі, іменовані масл-кари все і почалося. Ці автомобілі були дуже потужними, досить великими і, як наслідок, неповороткими. Так що найкраще вони вміли мчати по прямій, ось так ці гонки і з'явилися. Втім, як і дрифт, вони досить поширені за межами рідної країни. Так само варто відзначити що на андроїд їх набагато більше ніж дріфту, як мінімум тому що вони простіше, рулити в них не потрібно, а все що потрібно - швидка тачка і вміння вчасно переключити передачу, не зменшуючи обертів, чим ми і займемося!

Розробники гри іменують себе T-Bull, я таких не знаю, ви, швидше за все, теж. Для андроїда це у них перша гра, так що, можна сказати, зараз у них іспит. Підсумкові результати будуть очевидними через пару місяців, коли можна подивитися наскільки гра популярна, а зараз, поки кількість її завантажень ще не перевалило за 100 тисяч її оцінимо ми.

Якщо чесно, то відразу можна сказати що гра вийшла гідною, але без причіпок досить нудно, так що опишу все двояко, а там самі вирішуйте: Р
Графіка. Вона тут досить хороша, але все ж якась іграшкова ... не знаю як точно описати, але конкурувати з великою кількістю сучасних симуляторів буде складно.
Багато машин. Так це так. Але всі машини які тут є лише віддалено нагадують реально існуючі, а це багатьом не подобається, так що який сенс в купі машин які ви все одно ніколи навіть не побачите?
Змагання в онлайні - так, приємно, але крім цього в грі теж є енергія, яка не дозволить вам грати скільки заманеться, крім енергії є звичайний Донат, який дозволить гравцям просто знищувати суперників, які всього добивалися чесною працею.
Динаміка та інше подібне - вона присутня, але знову ж таки, це драг-рейсинг, крім прямої «від і до» ви нічого не побачите.
Однак є й кілька незаперечних і приємних моментів - крутий звук мотора, яким можна насолоджуватися, це саме те що у гри не відняти, а от з музикою біда, вона грати тільки в меню ...
Тюнінг - а куди ж без нього? Персоналізація це найперший і найважливіший крок до Донату, про який я вже сказав.

Підсумок: чи не одкровення і не щось жахливе, гра сміливо може зайняти своє місце десь в серединці, а для першого разу це дуже добре!


Реклама

завантажити Top Speed: Drag & Fast Racing 1.42.1 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Hotfix to 1.42
Загальна інформація
версія 1.42.1 (755014211)
дата завантаження 2022-07-16 07:00
Розмір 103.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки T-Bull на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(21)
3.83★ 76.58%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/11 08:33
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |