Battle Glory 2
4.3 (15)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

У всьому винна гра Clash of Clans ... зроблено вже стільки списів, аналогів і конкурентів, що складається відчуття, що якби її не випускали, то Google Play спорожнів б! Ну да ладно, вистачить обзивати всіх клонами і пародіями, подивимося на це з іншого боку.
Глобальні і дуже популярні проекти, як вищезгаданий і будь-які інші - неминуче відкидають тінь своєї слави, когось це знищує, а хтось навчився купатися в тіні! Ось розробники з MG Studio LLC саме такі, тому як їх гра дещо нагадує круті аналоги, пропонуючи подібний геймплей і трохи іншу тематику, що не йде конкурентом для інших ігор, але цілком підходить для набору пристойною аудиторії, перша частина гри, наприклад, набрала 3 мільйони ... не те щоб багато, але й далеко не мало! Само собою, друга частина гри передбачає ще більше надій на світле майбутнє, плюс розробники постаралися і зробили гру краще!

На відміну від багатьох, війна тут ведеться зброєю з майбутнього, що сподобається багатьом гікам і всім кому набридло середньовіччя і всяка там магія. Ваш невеликий загін розміщується на віддаленій галявині і починає розвиватися, будуючи базу, проводячи дослідження і нарощуючи вогневу міць. При цьому як завжди доведеться розриватися на два флангу - встигати не тільки нападати, але й оборонятися від противника, який періодично влаштовує на вас атаки. Втім, це, як і все інше, вже давно відомо і не представляє особливої ​​новинки для багатьох.

Особливості гри Battle Glory 2:

  • звичний геймплей і хороша графіка
  • багато різноманітних споруд для вашої бази
  • прикольні війська
  • повноцінна соціальна складова, дозволяє створювати клани і битися плечем до плеча з друзями
  • гратися можна безкоштовно ... як завжди


Недоліки гри Battle Glory 2:

  • і, як зазвичай, дуже багато доната
  • геймплей хоч і зі своїми фішками, але все ж досить одноманітний
  • гра поки тільки англійською мовою


Підсумок: нерозумно порівнювати скромний проект і щось з фанатами чисельністю в сотні мільйонів, так що гра хоч і схожа на старших братів, але все ж має унікальні рисами й особливостями, при цьому зберігаючи вже відомі недоліки, боротися з якими ніхто і не планує.


Реклама

завантажити Battle Glory 2 4.06 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
What’s new in this release:
1. Players are free to switch server. We make it possible for players to switch between old server and new server, which is much more convenient and provide better customer experience.
2. Changes on Alliance War map. We add a brand new Alliance War map, which will make AW more interesting and attractive.
Загальна інформація
версія 4.06 (406)
дата завантаження 2016-12-10 09:18
Розмір 65.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(15)
4.28★ 85.68%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/08 06:46
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |