Nosferatu 2 - Run from the Sun
3.5 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Так уже заведено, але якщо комусь від чогось потрібно рятуватися, то це обов'язково ранер, наш випадок не став винятком, так що друга частина стала повноцінним Ранера, які все ще популярні. Тут немає ні натяку на круту сучасну графіку, так що гра може підійти і дітям, для яких вона досить мила і не дуже складна. Втім, подібного формату гри у багатьох віків користуються великою популярністю. Перша частина гри не перевалила за мільйон, але, мабуть, розробників з mamor games це влаштовує, тим більше, проектів у них багато, правда даний виявився найпопулярнішим.

Друга частина, не дивлячись на покращену графіку, залишилася платформер, де головний герой повинен бігти поки ви зможете ухилятися від перешкод, збирати монетки і так далі. Він може стрибати, а іноді навіть і літати, битися з іншими злодіями і всіляко розважати вас, по частині контенту до гри претензій немає, вона вийшла досить насиченою. Так що з одного боку у нас самий звичайний горизонтальний ранер, з іншого боку розробники добре пропрацювали всілякі дрібниці, які і роблять такі ігри популярними. У вас буде можливість заводити вихованців, прокачувати свого героя і навіть вибрати іншого, якщо готові за нього заплатити;)

Особливості гри Nosferatu 2 - Run from the Sun:

  • персонажів у грі стало більше і всі вони милі та прикольні
  • прокачивайте героїв, створюючи з них повноцінних представників жахів
  • збирайте для них прикраси
  • в грі з'явилася велика карта для відстеження своїх результатів
  • влаштовуйте змагання з друзями
  • управління приємне і дуже точне, а так само просте і зрозуміле
  • гра наповнена веселими подіями
  • і, до речі, вона безкоштовна


Мінуси гри Nosferatu 2 - Run from the Sun:

  • без підключення до інтернету грати не вийде
  • присутній Донат (енергія, яку можна поповнити за гроші або переглядом рекламного відео або запрошенням друзів з Facebook)


Підсумок: хороша і позитивна гра, яка начебто дитяча, але економічна ситуація в ній зовсім для дорослих, втім, можна обійтися і без грошових потоків розробникам, але це вже кому як зручніше буде.


Реклама

завантажити Nosferatu 2 - Run from the Sun 1.3.5 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.3.5 (2)
дата завантаження 2015-08-03 13:48
Розмір 49.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-08-03 16:51:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
3.53★ 70.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/05 07:47
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |