Bulbman 2: Crossy Pipe
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Розробники які підготували нам другу частину цієї гри іменують себе Toccata Technologies Inc., перша частина виявилася не дуже популярною, як і багато інших їхньої гри, але фішка тут в іншому, більшість їхніх ігор, вони особливі і дуже атмосферні, серія Bulbman якраз це підтверджує. У всякому разі не так багато ігор де переплітається забавний сюжет і дивний дизайн, зокрема, де ще ви зустрічали людину-лампочку?
Так що з одного боку ця боротьба темряви і світла виглядає дуже цікаво, з іншого боку, це ж звичайнісінька аркада, в якій від вас не потрібно шукати якісь особливі виходи із ситуацій, немає можливості перейнятися цим світом ...
Друга частина це все той же ранер, точніше не ранер, але щось його нагадує. Ваше завдання - пробратися якомога далі, перекладаючи промені світла від платформи до платформи і намагаючись пройти по них. Само складне - вірно розрахувати відстань, тому що якщо ви зробите це невірно, зокрема трохи більше або трохи менше ніж потрібно - ваш герой впаде. Розробники навіть не приховують що гра досить складна і навіть запевняють що тільки людина з IQ вище 140 зможе пройти рівня так до 40-го, не буду сперечатися з таким твердженням, перевірте краще самі;)

Особливості гри Bulbman 2: Crossy Pipe

  • можливість гра до знемоги і пройти далі решти
  • свої рекорди можна запостити в Твіттер
  • дуже незвичайний і атмосферний дизайн
  • красива HD графіка
  • так само можна підключити статистику лідерів в Google Play
  • і грати і скачати можна безкоштовно
  • вона стала набагато краще першої частини


Недоліки Bulbman 2: Crossy Pipe

  • в грі є реклама, але за 2 долари її можна відключити


Підсумок: прекрасна задумка розробників яка отримала не настільки круту реалізацію як хотілося б, але все ж якщо змиритися з буденністю цієї гри, то вона досить приємна і так, досить складна!


Реклама

завантажити Bulbman 2: Crossy Pipe 1.0.7 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
v1.0.6 & 1.0.7:
- Fix a vulnerability issue in a 3rd-party library - Mobpub.
v1.0.5:
- Bug fixes.
v1.0.2:
- Fixed an Ad display Google Play compliant issue
Загальна інформація
версія 1.0.7 (107)
дата завантаження 2016-07-06 06:16
Розмір 10.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (2)
Bkav → Android.Adware.Fictus.5FA0

Fortinet → Adware/Startapp.A

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-07-06 09:24:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.05★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/04 07:19
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |