Paradise Island 2
4.3 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Розробники, які не так давно змінили свою назву на Game Insight, самі вгадайте як раніше називалися, скажу лише що їх найзнаменитіша гра Тубільці і безліч інших економічних стратегій, квестів та іншого, якими наповнений Google Play.
Сьогодні якраз про економіку і піде мова в продовженні гри Paradise Island, де нам знову дістанеться райський куточок, який потрібно зробити максимально привабливим для туристів. Щоб все стало саме так доведеться досить сильно постаратися, вважаючи гроші і думаючи над стратегією розвитку. Перша частина гри виявилася дуже популярною і розробники вирішили не залишати це на самоплив, випустивши другу, яка на вигляд стала ще краще, максимально даючи нам можливість зрозуміти що так, це рай!

Очевидним фактом стане початок гри, грошовий потік в якій поллється відразу як тільки ви побудуєте перший готель, в якому туристи зможуть прекрасно проводити час. Але це тільки початок! Всіляка анімація, атракціони та інші розваги для туристів додасть клієнтської бази, а значить і дохід, а чим вищий дохід, тим більше можна будувати! Крім кількості туристів гра буде враховувати і те, наскільки вони залишилися задоволені поїздкою саме на ваш острів. Крім житла і розваг варто подбати і про доступність харчування і всяких солодощів, які туристи обожнюють! Так що розставляйте намети з морозивом та інші лавочки, які вони зможуть відвідувати в будь-який час. Далі - більше! Відкривайте лунапарки, будуйте банки для зручності зберігання і витрати фінансів та багато іншого! Так само в грі з'явилася можливість прислухатися до побажань окремих туристів, які часом можуть підкинути хорошу і корисну ідею;)

Приємні особливості гри Paradise Island 2:

  • на радість багатьом - гра тепер працює без інтернету, це чудово!
  • графіка стала значно краще
  • з'явилося кілька унікальних особливостей
  • над економічною складовою багато працювали і вона стала адекватніше і цікавіше
  • поліпшена можливість поділитися своїми досягненнями
  • якщо ви виходите з гри - життя на острові триває
  • гра все ще безкоштовна


Менш приємний особливості гри Paradise Island 2:

  • в грі залишився Донат, причому тепер це енергія ... в чому мало приємного


Підсумок: не часто так буває, але гра дійсно зросла сама над собою, ставши крутіше і цікавіше і візуально привабливіше, так що гріх таке не порекомендувати всім шанувальникам економічних стратегій!


Реклама

Paradise Island 2 для Sony Xperia M5 Dual

Усі додатки Game Insight на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(12)
4.35★ 86.93%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/04 06:17
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |