Mountain Goat Mountain
4.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Ігор, в яких потрібно стрибати вгору дуже багато, найпопулярніша, з рейтингами якої швидше за все ніхто не впорається - Doodle Jump, клонів, аналогів і незалежних проектів користуються популярністю теж багато, але от біда, практично всі вони 2D, а гра Mountain Goat Mountain зроблена в 3D виглядає як мінімум приголомшливо!

Сьогодні нашим героєм стане тварина, прекрасно пристосоване для стрибків - гірський козел, причому стає дуже навіть логічно, коли ви побачите гори за якими доведеться стрибати. Гори, як і все інше виглядають чудово і трохи нагадують блоки в Minecraft, але тут блоки розташовані в різних площинах і стрибати навскоси ви не зможете. Але це далеко не все за чим потрібно стежити. Деякі блоки будуть виглядати як чорні камені, вони починають руйнуватися як тільки ви стрибну на них, так що затримуватися не варто. Є звичайні блоки із зеленим газоном, є блоки з високою травою, вона дуже потрібна, тому що у вашого козла є почуття голоду, яке можна втамувати цією травою. Якщо ж періодично не годувати його - він помирає. Так само він може померти якщо ви стрибну в яр і впаду, а ще буває таке що зверху падають камені або колоди, від них доведеться всіляко ухилятися. Як і в будь-яких інших скакалки значення має лише один параметр - висота на яку ви змогли забратися, в нашому випадку це так і кожні 10 метрів будуть помічені спеціальним прапорцем. Не забули розробники і про монетки, які зрідка будуть з'являтися на рівні, намагайтеся їх збирати, вони точно знадобляться.
Локацій в грі досить багато, є пустельна місцевість, є снігу, є взагалі щось футуристичне, але все це буде доступно якщо купити козлу той чи інший костюм, який продається або за зібрані монети, або за Донат. І так, Донат тут пристойний, крім нього є ще й реклама. Але, якщо чесно, це єдині мінуси гри, тому що навіть управління розробники зробили кілька варіантів, які зможуть влаштувати практично всіх.

Підсумок: одна з найкрасивіших і прикольних пригалок, особливо якщо не забувати що конкурентів у форматі 3D у неї практично немає, так що якщо не побоюєтеся реклами та доната - скачайте обов'язково, вже це можна зробити безкоштовно.


Реклама

завантажити Mountain Goat Mountain 1.4.6 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Three new goats!
Загальна інформація
версія 1.4.6 (33)
дата завантаження 2016-03-22 04:09
Розмір 50.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-03-22 06:12:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/29 07:04
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |