REDDEN
3.4 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

До дивним іграм багато хто вже давно звикли, особливо коли десь в глибині душі вони несуть щось нове, якийсь позитив, а в даному випадку позитиву я взагалі не знайшов. Не те що гра настільки жахлива, швидше просто індивідуальне відчуття тяжкості яке вона залишає, можливо ви зрозумієте чому, а я постараюся пояснити.

Гра починається з історії, в якій розповідається що колись раніше метал з якого сьогодні зроблені звичайні речі в побуті раніше служив для вбивства, так ми познайомимося з трьома героями цієї гри - стрілою, бойовим сюрікеном і кулею. Призначення цих знарядь убивства всім чудово знайомо, так що коли вам покажуть мета і запустять їх у повітря питань просто не залишається, вам потрібно управляти ними долаючи різні перешкоди і постаратися вразити ціль, виконавши волю долі.
Похмурості грі додає і оформлення, яке зроблено за допомогою відтінків сірого і червоного, так що ніякої крутий графіки тут немає, звичайні силуети якими звикли користуватися багато розробників. Фізика польоту виявилася навпаки, досить приємною, але все ж тяжкість від того, що відбувається це не виправдовує.

Крім спірних відчуттів які гра викличе у багатьох варто відзначити і той факт що вона тільки платна, це теж не дуже приємні відчуття, які більш ніж реальні, а якщо прикинути дуже простий геймплей і не менш просту графіку, то виникне лаконічний питання - за що? ??

Що вас чекає в грі REDDEN:

  • графіка побудована на силуетах
  • дивна, але повчальна історія
  • похмура і символічна атмосфера
  • три види знаряддя для вбивства
  • більше трьох десятків рівнів
  • просте управління
  • крім основної ціни за гру інших покупок тут немає


Підсумок: якщо підходити до цієї гри з точки зору філософії, то в чомусь вона безумовно може вас зачепити, показавши цінність життя і невідворотність долі, роль якої вам і належить тут виконувати, але якщо чесно, я не вважаю що гра це те саме засіб, а вже платна гра - тим більше.


Реклама

REDDEN для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(8)
3.35★ 67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/28 08:35
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |