Star Wars: Uprising
4.6 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Не варто говорити що всесвіт Star Wars величезна і включає в себе повнометражні фільми, серіали, ігри, комікси та мільйони фанатів по всьому світу. Тим більше франшиза продовжує розвиватися і постійно з'являється новий контент, пов'язаний сюжетними лініями і персонажами з уже відомими подіями. Так що розробники з Kabam, відомі нам по багатьом відмінним проектам, видали нову рольову гру, в якій для нас відкривається величезна кількість можливостей, ось тільки героїв ви швидше за все не знаєте ... але, що не будемо турбуватися завчасно, можливо це зовсім не зіпсує гру.
Дії гри вирішили прив'язати до подій які відбувалися або могли б відбуватися приблизно між 6 і 7 епізодами, так що ось вона та сама Хвалена зв'язок. Як ви вже зрозуміли, героїв тут знайомих в общем-то не буде, якщо тільки десь випадково епізодично, але будуть відомі фанатам локації і звичайно ж саундтрек! Мені складно сказати що повинен відчувати фанат в такій ситуації, тому що вона спірна. Гра вийшла виразно хорошою, у всякому разі для рольової гри вона хороша, а от з точки зору контенту який має таку історію як Star Wars, то тут вже все складніше, але, я не з таких фанатів, так що вирішуйте самі;)

А тепер закриємо очі на спадкоємність і розглянемо гру Star Wars: Uprising як звичайну RPG.
Очевидно що ця гра об'єднає мільйони гравців, правда на даний момент є проблеми з локалізацією для Росії та ряду інших країн. Все ж інше йде по накатаній - створюйте персонажа, об'єднуйтеся в групи, прокачивайте його, знаходите собі круті іграшки та багато іншого, так що великий розрахунок на онлайн, так що й про цифрові покупки не забувайте, від них ніхто не відмовлявся. Але скажу чесно, гра глобальна, вона готова поглинути всіх шанувальників і затягнути їх на роки, регулярно розширюючи свій контент новими місіями, завданнями і планетами, а це вже щось!

Підсумок: у Kabam в черговий раз вийшла досить гарна, приємна у використанні і атмосферна гра, але все ж якщо говорити про спадщину яке відразу навішує багато ярликів, то тут вона може трохи і не тягне.


Реклама

завантажити Star Wars: Uprising 3.0.1 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
BUG FIXES
▶ Improved Stability and small bug fixes.
Загальна інформація
версія 3.0.1 (734205)
дата завантаження 2016-08-22 06:17
Розмір 71.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-08-22 09:18:17
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 396.87 MB
дата завантаження 2015-07-23 13:37

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
4.57★ 91.42%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/27 07:31
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |