Call of Mini ™ Squad
4.3 (16)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Дану гру можна назвати третьою в серії «Call of Mini» від розробників з Triniti Interactive Studios Limited, так що саме вона повинна запропонувати нам той самий максимум на який вони здатні. Тим не менш, гру знову зробили про зомбі, хоча в арсеналі розробників така вже була, мабуть її порахували недостатньо популярною і вирішили створити внутрішню конкуренцію, що ж, перевіримо що нам запропонують цього разу.

Як і належить, у грі є невеликий вступ, де нам знову розповідають про те який був прекрасний світ раніше і як сумно в ньому зараз, як небезпечні натовпу зомбі на вулицях і що з цим неодмінно треба щось зробити. Ваш герой не боєць спеціального загону, він такий же вижив як і інші, так що вам доведеться самостійно шукати озброєння, шукати їжу і соратників, які битимуться поруч з вами. Такими темпами ви наберете повноцінний загін складається з самих різних бійців і займетеся прокачуванням їх озброєння і навичок, навчаючись виживати знову і знову, кожного разу як в перший раз, тому що зомбі теж будуть ставати все небезпечніше і небезпечніше.

Особливості гри Call of Mini ™ Squad:

  • великий набір героїв
  • унікальні навички у кожного
  • епічні битви з босами
  • круте зброю
  • найрізноманітніші локації, починаючи від каналізація і закінчуючи дослідницькими центрами
  • при бажанні ви можете битися один або в групі
  • прокачка персонажів та інші бонуси


Мінуси гри Call of Mini ™ Squad:

  • багато доната
  • без інтернету гра не працює
  • немає перекладу на інші мови, тільки англійська


Підсумок: грамотний екшен з хворобами багатьох хороших проектів, на які вже доводиться закривати очі, радіючи фактом що скачати гру можна безкоштовно. Тим не менш, вона гарна і цікава, як наслідок затягує і швидше за все багатьом сподобається.


Гра містить КЕШ, його потрібно завантажити і розпакувати в папку: sd / android / obb


Реклама

завантажити Call of Mini ™ Squad 1.0.1 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0.1 (4)
дата завантаження 2015-07-22 10:07
Розмір 21.65 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-07-22 13:12:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

надсилати SMS повідомлення

Дозволяє програмі надсилати SMS-повідомлення. Це може спричинити неочікуване стягнення плати. Шкідливі програми можуть надсилати повідомлення без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

редагувати текстові повідомлення (SMS або MMS)

Дозволяє програмі писати в SMS повідомлення, які зберігаються на пристрої чи SIM-карті. Шкідливі програми можуть видаляти ваші повідомлення.

BILLING

BILLING

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати текстові повідомлення (SMS)

Дозволяє програмі отримувати й обробляти SMS-повідомлення. Це означає, що програма може відстежувати чи видаляти повідомлення, надіслані на ваш пристрій, навіть не показуючи їх вам.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

записувати аудіо

записувати аудіо

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Розмір 143.82 MB
дата завантаження 2015-07-22 10:08

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
4.29★ 85.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/25 07:05
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |