Heroes of Legend
3.9 (16)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Найчастіше гри жанру Tower Defense діляться на два типи - коли оборону ведуть солдати і вежі, в даному випадку для оборону воріт фортеці вам буде доступно і те й інше. В цілому, це дещо розширює звичні межі геймплея, роблячи його досить цікавим і насиченим. Правда і реалізована гра трохи незвично, тут немає звивистого маршруту до воріт, є одна велика площина йти по якій вороги можуть як завгодно, але і оборона буде солідна! Що так само цікаво і незвично - навпаки ваших воріт будуть ворота ворожі, відтіснивши туди противника ви отримаєте перемогу, що вкрай незвично для цього жанру.

Так само, в процесі гри вам доведеться будувати видобувні шахти безпосередньо на ігровому полі, само собою, їх теж доведеться захищати, тому що вони стануть важливим джерелом доходу, без якого ви не зможете побудувати нову армію. Без можливості поліпшень теж не обійшлося, качати можна все - вежі, рудники, бійців ... але це задоволення не з дешевих, так що слід грамотно розподіляти наявні ресурси. Якщо ж противник зовсім загнав вас в кут, то ви можете використовувати обмеженого кількість заклинань, доступних на кожному рівні, вони мають велику руйнівну силу і завжди можуть схилити фортуну на вашу сторону.
До речі багатьом гра дуже сильно нагадає старий хіт Plants vs Zombies, але це було так давно, що назвати її клоном вже і язик не повернеться, хоча геймплей дійсно схожий, що взагалі-то можна записати тільки в позитивні моменти.

Особливості гри Heroes of Legend:

 • звичний геймплей, що нагадує знамениту гру Plants vs Zombies
 • багато різних воїнів і веж
 • можливість прокачувати будь-який вид військ
 • велика різноманітність ворогів
 • дуже багато рівнів
 • небезпечні ватажки
 • дуже просте управління
 • гра безкоштовна


Недоліки Heroes of Legend:

 • присутній Донат
 • не найприємніша анімація
 • є проблеми з оптимізацією


Підсумок: якщо хтось засумував за старими хітам або хоче приємних вражень від обридлого жанру - обов'язково спробуйте цю гру, цілком можливо, для вас це буде новий хіт!


Реклама

завантажити Heroes of Legend 1.8 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Fix bug
Загальна інформація
версія 1.8 (9)
дата завантаження 2015-07-17 10:33
Розмір 48.11 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
3.88★ 77.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/21 10:30
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |