NYZombies 2
4 (290)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Про зомбі є вже сотні різних ігор, але самі знаєте, тих, що повноцінно розкривають всю суть дуже мало. Найчастіше це дитячі Ранера, тири або прості стрілянина, де замість зомбі можна поставити будь-яких персонажів, але не в нашому випадку. Почнемо з радісної новини - це не тир! У цій грі є можливість вільного переміщення, воно трохи обмежена простором де ви опинилися, але все ж, йди вперед, назад, вліво або вправо ви зможете, що величезний прогрес, особливо якщо врахувати що ви опинитеся в місті, полеглого від страшного зомбі-вірусу , і, трохи спойлерів з трейлера:
«Все кого ви знали мертві! Але ви не один ... »Відразу розумієте, наскільки глибоко підійшли розробники до розкриття тематики апокаліпсису;)
До речі про розробників, гру випустили Foursaken Media і вона у них не перша, але як мінімум одну їхню гру ми вже оглядали, це була Phantom Rift, прикольна і рольова. Складно судити про популярність цього розробники тому як всі ігри у нього платні, та, на жаль NYZombies 2 теж платна (до речі, де перша частина?), Але ціна досить помірна - всього один долар, заздалегідь скажу, гра коштує цих грошей!

Дії гри розгортаються в знаменитому Нью-Йорку, колись дуже галасливому місті з мільйонами жителів, тепер тут тихо, лише зрідка чути крики про допомогу або хрип мерців ... нікому не побажаєш опинитися в подібній ситуації, але ви саме тут і доведеться виживати, якими способами! Так що підбирайте ножик, потертий пістолет і вирушайте на пошуки притулку та інших вижили, можливо у вас є шанс протягнути зайвий день, чи два ...

Важливою складовою гри є сюжет, так, динаміки тут замало, більше треба читати або вникати в передісторії, але і назвати це шутером складно, швидше квест, бо на кожен рівень вам видаватимуть специфічне завдання, десь доведеться просто вціліти винищивши багато зомбі , десь знайти інструмент який допоможе продовжити шлях у закриті ділянки міста. Є три рівня складності - простий, складний і дуже складний, найскладніший режим відкриється якщо ви зможете пройти перші два. По частині оформлення гра теж порадує багатьох, пристойна графіка, опрацьований навколишній світ і досить різні зомбі, деякі з них швидкі, деякі повільні і виглядають кожен по своєму. В цілому, атмосфера чудова! А чи потрібно ще щось в подібних фільмах жахів?

З недоліків гри NYZombies 2 можна відзначити лише незграбність картинки в деяких локаціях, що для сучасної гри багато пробачити не можуть, а так же сюжет, який хоч і пророблений і атмосферний, але все ж досить стандартний і не здивує вас незвичайними поворотами і сплетеннями.

Підсумок: якщо не шкода долар, якщо любите апокаліпсис і все що з ним пов'язано, особливо зомбі і неповторну атмосферу виживання, то не лякайтеся не самою топової графіки, а просто грайте, вам сподобається!


Реклама

NYZombies 2 для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(290)
4.04★ 80.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/18 09:38
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |