Cyberline Racing
4.2 (31)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Коли звичайні кільцеві гонки набридли, а це досить частий процес, хочеться трохи більше екшену, домогтися якого можна досить просто - встановити на автомобіль кулемет або ракетницю і вирішити їх використовуватися щоб вибити з траси неугодного супротивника. Само собою противники теж не відмовляться натиснути на курок в потрібний час, так що варто дотримуватися обережності і дистанцію ...

Той випадок коли трохи сюжету не завадить.
Щоб виправдати подібний беззаконня на дорогах розробники з CM TA2 вирішили приправити гру простеньким сюжетом. Дії відбуватимуться в 2086, коли людство стало настільки жадібним, що світова економіка впала, а корпорації захопили всі справи в свої руки. Все населення розділилося на два класи - тих хто виживає як може і тих у кого є все і їм стало дуже нудно. Так і з'явилися небезпечні і жорстокі гонки, перемігши в яких можна домогтися визнання і поваги, без яких вижити буде практично неможливо. Ось нам і належить відстоювати своє право на життя на трасі, втопивши педаль газу в підлогу. Крім вас в гонках братимуть участь і інші гонщики, адекватними яких назвати дуже складно, це психи, вбивці і просто відморозки, битися з якими буде дуже складно. Жорстокий світ - жорстокі вдачі, як говориться.

Особливості гри Cyberline Racing:

 • повне беззаконня на дорозі - тарани, стрілянина і багато іншого
 • дуже цікаві траси в самих різних локаціях
 • широкий набір смертоносного озброєння
 • шістнадцять різних автомобілів
 • шістнадцять супротивників, пройти яких буде дуже складно
 • маса пасток і перешкод
 • є можливість грати онлайн і брати участь в PvP боях
 • прокачивайте свій автомобіль і стаєте ще більш руйнівними
 • скачати гру можна безкоштовно


Недоліки гри Cyberline Racing:

 • доната багато, дійсно багато
 • без інтернету не працює


Підсумок: дуже приємна і досить цікава гра, практично без явних недоліків, тут і графіка і сюжет і екшен, все просто відмінно, от тільки жахливий Донат дуже сильно псує загальну картину, так що вирішуйте ...


Реклама

завантажити Cyberline Racing 1.0.11131 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- Added Russian language support
- Fixed multiple bugs
Загальна інформація
версія 1.0.11131 (1031011131)
дата завантаження 2018-05-02 10:33
Розмір 34.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

писати у веб-закладки й історію

Дозволяє програмі змінювати історію чи закладки веб-переглядача, які зберігаються на пристрої. Програма може стирати чи змінювати дані веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не можуть застосовувати веб-переглядачі сторонніх розробників чи інші програми з функціями веб-перегляду.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

видалити ярлики

Дозволяє програмі видаляти ярлики без втручання користувача.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(31)
4.22★ 84.33%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/12 07:19
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |