Storm Rush
4.2 (38)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Найперші Ранера були дуже простими, вони не вимагали від нас прокачувати персонажа, не просили виконувати ніякі завдання і взагалі багато чого в них не було. Потім, жанр розвивався і з'являлися всілякі ускладнення, які дозволяли з великим інтересом проводити свій час за грою, а про класику стали поступово забувати, але розробники з Popcorn Entertainment Limited вирішили згадати і створили гру Storm Rush.

Починається все досить просто, вид «з очей» і дорога, що складається з маси плиток які акуратно викладаються перед початком рівня. Ви прагнете вперед і все що потрібно - ухилятися від високих червоних стовпів, якими ваш шлях буде усіяний. Само собою це досить складно, а рахунок ведеться на секунди. Чим довше протримається - тим краще, а коли уріжетеся, дізнаєтеся скільки точно протрималися і зможете поділитися своїм рекордом з друзями. Ніяких очок тут не нараховується, тільки час, та й покращувати в общем-то нічого, так що тільки дорога, ви і перешкоди, дуже просто.

Що вам точно сподобається в грі Storm Rush:
Вона дуже красива, в міру проста, але навіть так - дуже красива. Плити по яких ви рухаєтеся відполіровані і відображають навколишній світ, що представляє собою бездоганну морську гладь і чудові хмари, на які можна дивитися годинами, ось тільки розглядати їх не вийде через те що вся ваша увага буде сконцентрована на маршруті. Так чи інакше, це дуже красиво!
Окрім краси вас чекає приголомшлива динаміка, вид «з очей» кращим чином цьому сприяє і скажу чесно, я бачив мало гонок де можна домогтися хоч чогось подібного, а динаміка це сестра адреналіну, так що висновок зробите самі!

Що вам безумовно не сподобається в грі Storm Rush:
Почнемо з того що будь динаміка на будь-якому пристрої, особливо якщо це ваш мобільний телефон пов'язана з необхідністю відмінною оптимізацією (як на консолях), але тут це абсолютно на іншому рівні, само собою на рівні нижче, а значить на дуже потужних пристроях швидше за все обійдеться без проблем, а на просто потужних можуть бути лаги які обов'язково приведуть до аварії, а це злить, дуже. Крім очевидних проблем багатьом не сподобається і класичний сюжет, тому як нудно, а нудьга здатна знищити будь-який проект. А щоб добити вас я з радістю повідомляю що гра платна, ціна складає трохи менше двох доларів, що досить дивно для Ранера в принципі.

Підсумок: хочете візуальний кайф і сплеск адреналіну викликаний динамікою, при цьому готові заплатити пару баксів і впевнені у своєму андроїд на 120%? - Качайте обов'язково! А якщо вам не цікаві подібні ігри в принципі, так і маса параметрів залишається під питанням, то умовлятися вас я не стану, скоріше навпаки ...


Реклама

Storm Rush для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(38)
4.19★ 83.88%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/10 06:44
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |