Haunted Empire-Wake of Death
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Сюжет у рольових іграх це важливо, я б навіть сказав що часом це буває дуже цікаво, але, навіть меду буває багато, як і в даному випадку. Але почнемо з розробників цієї гри, називаються вони Elex та ігор у них досить багато, найпопулярніша серед яких Happy Farm: Candy Day, власне, ферма. Є й клони Clash of Clans і багато чого іншого, а от повноцінних рольових не було, більше того, не було якогось ізольованого продукту, всі ігри були копією, клоном, аналогом ... а куди прив'язати Haunted Empire-Wake of Death я навіть і не знаю. Втім, розробники дуже пишаються тим що змогли об'єднати два прекрасних жанру - МОБА і RPG, що досить сміливо!

Сюжет починається з класичної теми про темряву, яка спустилася на світ і демони гуляють по землі в пошуках нових душ, ваша душа потрібна їм особливо, так що доведеться захищатися. Але крім цього стандартного запила вас чекає величезна кількість персонажів, діалогів і завдань, читати які складно і довго, тому що далеко не кожне з них сокирне, часом доведеться реально вчитуватися щоб зрозуміти, особливо через переведення ... якого немає.

Інші особливості гри Haunted Empire-Wake of Death:

  • красива графіка і цікавий світ
  • яскрава картинка і багато приємних ефектів
  • прекрасна озвучка в стилі «Голлівуду»
  • чотири класи бійців і можливість зібрати свою власну команду
  • бийтеся з тонною небезпечних ворогів, таких як демони, привиди, відьми та інші
  • модернізуйте своїх героїв без кордонів
  • багато цікавих локацій


А тепер про недоліки.
Безумовно гра вийшла цікавою і насиченою, причому «насиченість» це те саме слово яке і відштовхує від неї. Занадто багато ефектів, занадто багато сюжету, крім цього є Донат, без нього грати можна, але все ж він є, гра вимагає постійне з'єднання з інтернетом і читати тонни тексту англійською не кожному по силам. Крім цього багатьох можуть збентежити автоматичні бої та інші відгомони популярних жанрів ... в цілому ми бачимо величезну увагу до деталей і зовнішньому вигляду, а загальна сутність гри при цьому втрачається ...

Підсумок: гра хороша, але дуже вже специфічна, втім, скачати ви можете її безкоштовно, так що якщо є вільний час - спробуйте, може і сподобається.


Реклама

завантажити Haunted Empire-Wake of Death 1.1.12 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.1.12 (28)
дата завантаження 2015-07-14 02:32
Розмір 45.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-07-14 05:33:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
1.4★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/09 08:42
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |