Lifeline
3.4 (19)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Цей додаток досить складно назвати грою, скоріше це інтерактивний розповідь, повноцінним учасником якого ви і станете. Розповідь цей піде про життя і смерть, так що кожне ваше рішення буде дуже важливим і змусить вас зайвий раз подумати про те варто вчинити так чи інакше.

Реалізована гра досить незвично для свого жанру, який пішов у небуття десь у дев'яностих, коли ігрові книги стали йти в минуле, але це в общем-то і не книга, це практично живе спілкування з людиною, що потрапили в жахливу халепу.

Розпочнеться гра з простого смс, з якого ви зможете зрозуміти що на іншому кінці дроту астронавт по імені Тейлор, який дивом вижив у жахливій катастрофі і, діставшись до рятувальної капсули, зміг приземлитися на якийсь пустельній планеті. Тепер Тейлору потрібна ваша підтримка і ваші поради по виживанню і всім подальших дій. Астронавт вирішив повністю покластися на вас, так що куди він піде і що там буде робити залежить тільки від ваших рішень, що не схибив!

Так само гра примітна багатьма іншими моментами. Наприклад тим що її сюжет повністю лежить на плечах письменника Дейва Юстуса, так що це професійна робота а не політ фантазії якогось школяра. Ви не зможете пройти гру за кілька годин, події тут розгортаються з такою швидкістю, яку передбачає сюжет, вилазячи черговими оповіщеннями у вашому телефоні, ви завжди можете відповісти на них пізніше, але не раніше, що створює нагнітаючу обстановку і буде тримати вас у лещатах довгий час. Гра виглядає дуже просто і грати в неї дуже просто, але не дивлячись на це в її розробці брало участь вісім чоловік, так що цей продукт першого класу!

Спілкування з астронавтом буде проходити легко і досить цікаво, він буде жартувати і проявляти інші емоції, ви досить швидко повірите що це справжній чоловік і перейметеся до нього симпатією. Від цього вам буде ще складніше приймати доленосні рішення, від яких залежить його життя. Крім дуже цікавої історії і діалогів у грі Lifeline вас чекає і сумний саундтрек, який остаточно налаштує вас на потрібну хвилю переживань і усвідомлення того, що відбувається.

Основна проблема даної гри в тому що крім дивного жанру, який безумовно сподобається не багатьом, вона виявилася ще й платною, коштує цей шедевр 3 долари, що не так вже й багато за «живу» книжку і можливість керувати чужим життям. Так само варто відзначити ще одну проблему, гра тільки англійською, а крім тексту тут немає нічого ...

Підсумок: якщо вам не шкода 3 долари за прекрасну гру, ви знаєте англійську мову і втомилися від епічних битв та іншого екшену, хочете зануритися в новий світ і взяти на себе величезну відповідальність - не проходьте повз цього проекту, вже майже 10 тясяч людей довірилися розробникам і залишилися задоволені результатом!


Реклама

Lifeline для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(19)
3.37★ 67.4%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/25 08:48
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |