Last Star
4.4 (20)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Робити гри про космос це не так складно як здається, досить зробити красиве оточення, до якого складно причепитися, тут і фізика може бути своєрідна, ніяких особливих текстур і деталізації, загалом свобода для фантазії і відрада для очей користувачів, які будуть годинами спостерігати красиві планети. приблизно від цієї ідеології відштовхувалися розробники з GavvaGames, які раніше зробили кілька пародій на Crossy Road і кілька інших ігор, далеких від такої тематики, але ось вони випустили космічну іграшку в якій ви нарівні з іншими гравцями зможете знищувати свій час коли вам нудно!

Ідея гри досить проста - підключившись до одного з серверів ви вибираєте собі маленьку зірку і відправляєтеся у відкритий космос щоб виживати. Процес виживання тут досить логічним, вам доведеться активно уникати інших гравців чиї зірки більше вашої і не менш активно поглинати дрібніші зірки щоб стати більше, тому що хто більше - той і крутіше, інших параметрів і умов тут просто немає.
Чого ще немає в грі Last Star, так це доната. Складно уявити як і куди його тут можна було б застосувати, але як струсити грошей з користувачів всі знають, але цього разу вирішили не робити. До речі, це велика рідкість для онлайн-ігор, тому як без доната, у відкритому космосі все залежить тільки від вас!

Є у гри Last Star і деякі недоліки:
Вона ще молода, так що тут досить велика кількість багів і сервера поки не увійшли в звичну для багатьох «норму», але розробники працюють над проектом, так що найближчим часом всі ці проблеми будуть вирішені, сподіваюся і гравців підтягнеться до того моменту.
Ще є очевидна ситуація, яка може комусь докучати - так як гра онлайн, то і без інтернету вона не працює, а якщо сигнал поганий, то і вилітати ви будете часто, прохання врахувати цей факт.

Підсумок: у GavvaGames вийшов досить простий, але дуже цікавий проект з хорошими перспективами на розвиток, так що приєднуйтесь до інших гравців і покажіть хто тут найкрутіший, зжерши всіх інших!


Реклама

завантажити Last Star 1.38 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.38 (138)
дата завантаження 2017-04-05 10:27
Розмір 29.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-04-05 13:57:26
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(20)
4.44★ 88.79%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/22 08:41
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |