Galaxy Zero
4.8 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Даний жанр ігр настільки великий, що я навіть не буду перераховувати конкурентів, але більшість з них вже були огляди і я навіть деякі з них порівнював, до того ж, регулярно з'являються нові, одне можна сказати точно - таких ігор повно! Деякі роблять класичними, деякі сучасними, в деяких є сюжет, в деяких він просто не потрібен, є прості, є хардкорні, як взагалі можна в цьому жанрі виділятися?
Виділитися явним чином може і не вийде, що логічно, але все ж, ніхто не забороняє зробити цікаву і якісну гру, як і вийшло у розробників з FunPlus, для яких на андроїд ця гра стала першою, і я скажу, що це чудовий дебют!

Принципово порушувати всі канони жанру розробники не стали, консерватори можуть бути спокійні, на вигляд і за відчуттями це самий класичний скролл-шутер, краще і придумати не можна, але є багато «але», які змусять вас поглянути на гру в новому світлі, в кращому світлі.
Для початку, тут є сюжет, дрібниця, а приємно, хто б що не говорив! Історія розповість вам про дивну кристалі, який називали «кристал надії», завдяки якому на нашій планеті нарешті змогли домогтися миру і щастя, за рахунок всіх благ і технологій які він відкрив людству. Але, все було не так уд ідеально і знайшлося незадоволене ополчення яке змогло зруйнувати цей кристал і розв'язати страшну війну, безпосередньо в якій ви і візьміть участь, з метою привести свою сторону до перемоги. Просто, але зі смаком;)

Геймплей в грі теж нікого не шокує, благо ранер вона не нагадує і розбита на рівні, які за законом жанру до болю схожі один на одного, тут вам і належить знищувати багато інших літаків і босів. Само собою є бонуси, посилення, прокачування зброї і багато іншого, причому розробники додали можливість грати онлайн і елементи рольових ігор, які вносять потрібну краплю меду в звичне і багатьом обридле дію.

Особливості гри Galaxy Zero:

  • класичний геймплей з елементами RPG
  • три режими гри
  • повноцінний онлайн з великою кількістю гравців
  • прокачивайте свій літак, в тому числі і зовнішніми змінами
  • займіть своє почесне місце в глобальному рейтингу
  • гра синхронізована з соціальною мережею Вконтакте
  • скачати можна безкоштовно


Недоліки гри Galaxy Zero:
На жаль мінуси в грі теж є, причому вони досить звичні. Так як є онлайн, то є і Донат, причому потужний. Крім цього через не найкращою оптимізації гра буквально знищує батарею вашого телефону, але, на мій погляд, все це терпимо.

Підсумок: бувають моменти, коли розумієш що той чи інший жанр, без глобальних змін вже не здатний видати більше, цей той самий випадок, так що якщо ви любите цей жанр, то обов'язково зверніть увагу на цю гру.


Реклама

завантажити Galaxy Zero 1.00.60.00 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- The ACE unlocked! More Powerful Equipment to support you deeper in Space!
- New Chapter unlocked! The Epic Story continues!
Загальна інформація
версія 1.00.60.00 (1006000)
дата завантаження 2016-09-13 06:50
Розмір 84.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
4.76★ 95.17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/17 07:16
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |