Drift Girls
4.2 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Гонок на андроїд все більше, а хороших ідей і хоч якийсь оригінальності все менше. Ясна річ що в цьому жанрі складно придумати щось особливе, а крутий симулятор зробити не так-то просто, ось і займаються розробники тим, що додають в ігри хоч якісь фішки. Так багато гонки стали Ранера, деякі стали гонками по прямій, десь джипи по пагорбах стрибають, а у нас сьогодні дрифт і дівчата намальовані в стилі аніме. Логіка в цьому дуже навіть правильна, що може бути краще ніж гарна дівчина і швидкий автомобіль? Так чи інакше, нас все ж цікавить ігрова складова, це ж гонки!
Так, «гонки» ...

Якщо чесно, такого від розробників я не очікував. Починається гра як звичайнісінька гонка - з навчання. Тут все зрозуміло і навіть може багатьох зацікавити, а от потім вас відправляють у самостійне плавання і ось тут починаються проблеми.
Можна подумати що проблеми будуть зі складним управлінням або фінансової складової, але ні! Проблема в тому що це взагалі-то не перегони, я навіть не знаю як це назвати. Ви не зможете рулювати автомобілем, ви не зможете давати газу або гальмувати ... все що у вас є - дві кнопки, одна відповідає за дрифт в лівому повороті, інша за дрифт в правому повороті і все !!! Так, доведеться заздалегідь продумувати траєкторію і вибирати найкращий момент щоб пустити машину в замет, але все ж, відчувати ви її не будете, взагалі ніяк :(

І ще трохи недоліків гри Drift Girls:

  • в грі відмінно розвинений Донат, а як ви хотіли, тут же дівчата!
  • гра доступна тільки англійською та корейською мовами


Може бути є щось хороше?
Трохи так, є. Графіку хоч і складно назвати прекрасною, але вона цілком прийнятна, до того ж, движок виявився досить динамічним. Ще кожна машина яку ви побачите зроблена за образом і подобою реально існуючих моделей БМВ, Міні або Мерседеса, а не як це буває, щось з чотирма колесами, і так, дівчата тут гарні;)

Підсумок: не дивлячись на те, що гру можна назвати перегонами лише умовно, маркетинг робить свою справу і її популярність зростає, кількість завантажень наближається до мільйона ...


Реклама

завантажити Drift Girls 1.0.80 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
We have a new update, 1.0.80
Hey Racers,
We have a new update, and you're going to love it!
Bug fixes and improved game stability.
Keep on Drifting!
Like Us! ---> facebook.com/PlayDriftGirls
Загальна інформація
версія 1.0.80 (80)
дата завантаження 2017-05-31 06:00
Розмір 43.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Fortinet → Android/Agent.TC!tr

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2017-05-31 09:03:15
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати текстові повідомлення (SMS)

Дозволяє програмі отримувати й обробляти SMS-повідомлення. Це означає, що програма може відстежувати чи видаляти повідомлення, надіслані на ваш пристрій, навіть не показуючи їх вам.

читати текстові повідомлення (SMS або MMS)

Дозволяє програмі читати SMS-повідомлення, які зберігаються на пристрої чи SIM-карті. Програма може читати всі SMS-повідомлення, незалежно від вмісту чи рівня конфіденційності.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
4.19★ 83.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/16 07:15
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |