Alpha Squadron 2
4.8 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Найчастіше літалки люблять робити на базі чогось пов'язаного з відомими всім війнами, але сьогодні вам належить зробити крок далеко вперед і опинитися в космосі, який повний ворогів, місій і пригод.
Перша частина гри від розробників з Martian Monkey Games була платною, її і зараз можна скачати за 2 долари, але особливою популярністю вона не користувалася і, мабуть, вже не буде. Другу частину вирішили зробити як мінімум безкоштовною, що великий крок вперед на шляху до натовпу фанатів, от тільки Донат в грі є ...
Крім доната до гри не придумали ніякого сюжету, складно сказати що це рідкісне явище, але все ж коли потрібно летіти в космос, хочеться знати навіщо і чому, але, цього разу придумувати це доведеться самостійно.
Все що відомо нам - ви пілот космічної ескадрильї, під чиїм управлінням знаходиться крутий винищувач, а битися доведеться проти злої імперії Hadian, яка, мабуть, хоче всіх винищити, принизити, знищити і так далі.

Розробники пишаються відкритим світом повністю наданими під космічні війни, але по суті у вас просто будуть місії які потрібно виконувати, благо, місії тут досить різноманітні. У деяких доведеться битися з наземними цілями, бомблячи їх, в деяких проти інших винищувачів, а в деяких нападати на великі космічні кораблі. Що сподобалося - скрізь з вами будуть інші винищувачі, ваша команда, які дійсно допомагають і взагалі, знають свою справу.
Крім цього, у грі є навчання, так що якщо будуть проблеми з управлінням (до речі воно досить зрозуміле для літалки), то витратьте трохи часу і вам навчать.

Оформлення гри Alpha Squadron 2 хоч і не революційне, але досить красиве, так що зможете розглядати атмосфери і поверхні планет, інші кораблі та інші краси космосу.

Підсумок: у порівнянні з першою частиною гра однозначно стала краще, а найголовніше - безкоштовною, так що якщо ви прихильник свободи в хмарах, то обов'язково зверніть увагу на цей проект, швидше за все він вам сподобається.


Разом з грою потрібно завантажити КЕШ і розпакувати в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити Alpha Squadron 2 1.03 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
There is now an on screen Barrel Roll button option in the main control options menu. There is now an Exit button on the main menu. Controls and other settings now saved between sessions.
Загальна інформація
версія 1.03 (23)
дата завантаження 2015-07-14 03:25
Розмір 10.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2015-07-14 06:30:28
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 234.91 MB
дата завантаження 2015-06-10 10:26

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.78★ 95.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/14 08:21
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |