Wheels Of Survival
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Кількість похмурих ігор я перераховувати не буду, робилося це вже багато разів, так що якщо ви грали в такі, то самі щось згадаєте, а якщо ні, то їх назва нічого і не скажуть. Тим не менш, така атмосфера багатьом подобається, особливо якщо є хоч невелика відсилання до стімпанк, як у нашому випадку. Нас чекають забавні рівні, що збільшується складність і шестерінки, які і складають основу ігрового процесу.

Наш герой - чорний квадрат з очима і в касці, так що можна сміливо сказати що, швидше за все, він робітник, який не випадково опинився в шахті, яку раптом починає досить швидко заповнювати кислота! Кожен новий рівень це чергова шахта, вона обмежена по краях, а на самому верху є вихід на поверхню, до якого і потрібно дістатися, використовуючи обертові шестерінки, багато шестерень! На кожну з них можна застрибнути, зачепившись за зуби, після чого ви почнете обертатися на неї, коли кут стрибка буде підходящим потрібно стрибати на шестерінку вище і так далі. Найголовніше - робити це швидше ніж піднімається рівень кислоти і не впасти, бо тоді ви в неї впадете і доведеться починати заново.
Найперші рівні будуть досить короткими, подолати їх можна за кілька стрибків, але потім висота почне рости, а деякі шестерінки секторами будуть без зубів, а зі спеціальними областями, потрапивши в які ви відльоту, що серйозно ускладнить завдання або призведе до загибелі. Так само, підібравши на рівні світло ви тимчасово зупиніть кислоту, це дозволить віддихатися і продумати свій наступний крок або піти у відрив. Так чи інакше, заняття досить приємне, не гірше багатьох інших пригалок з якими ми вже знайомі.

Так само у гри Wheels Of Survival є деякі плюси, приховані під пеленою першого враження. Так, розробники трохи зекономили на оформленні, яке все одно залишається досить стильним, але гра повністю безкоштовна, тут немає доната! Все що є - трохи реклами між рівнями яка пропонує пограти в інший проект цих же розробників. Так само варто відзначити чудове музичний супровід, написаний двома талановитими композиторами, один писав музику для меню (Брендон Морріс), а другий для ігрового процесу (Метью Пабло), так що чудесні треки протягом всієї гри будуть пестити ваш слух;)

Підсумок: Wheels Of Survival це прекрасна аркада в усіх відношеннях, так що якщо любите нехитрі, але якісні ігри в яких доведеться постаратися - обов'язково спробуйте цю.


Реклама

завантажити Wheels Of Survival 1.5 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
1.5 version:
- Improve graphics and color scheme.
- Acid starts as soon as player jumps on the first wheel.
- Added 3 new pickups available around the wheels:
> Stop acid (white pickup)
> Extra life (red pickup)
> Stop gravity (yellow)
- Improve user experience.
- Lower Ad impressions.
Загальна інформація
версія 1.5 (12)
дата завантаження 2016-09-28 08:03
Розмір 8.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-09-28 11:06:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(3)
0.55★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/06 08:37
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |