XON Episode Three
3 (10)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Ізраїльські розробники з imagoFX люблять загадки і квести, так що нічого дивного в тому, що головний їхній проект під назвою XON обзавівся вже третім епізодом! Відразу хочу відзначити, що сюжетною лінією епізоди практично не пов'язані, але все ж, якщо вас гра дуже зацікавить, то ви можете завантажити і перші два епізоди в Google Play на сторінці цього розробника. Так само варто знати що перша частина цього квесту безкоштовна і без доната, друга і поточна частини стали вже платними, ціна питання - півтора долара.

Чим же примітна гра XON Episode Three?
Для початку потрібно розуміти що це лаконічний еволюційний процес, який привів нас від першої частини до третьої. З кожною частиною гра ставала краще і краще, розробники вирішили масу багів, недоліків і попрацювали з оптимізацією, що дозволить з великим задоволенням проводити час в цих унікальних світах. Оптимізація тут дуже важлива, тому що всі три частини гри володіють напрочуд красивою графікою, з химерними спорудами і пейзажами, відмінною деталізацією і прекрасним дизайном.
Крім прекрасної графіки гра підкуповує своїм основним підходом, який націлений на формування у гравця стійкого почуття цікавості, яке і стане тією самою рушійною силою, яка буквально змушує проходити подібні ігри. Головна ідея гри полягає в тому що ваш герой виявиться в зовсім іншому світі, на іншій планеті, де вся логіка буття і закони фізики сильно відрізняються від наших, тому багато речей можуть здатися дивними і нелогічними, але в цьому і є основна фішка. Вам належить досліджувати великий світ і шукати хоч якісь підказки, скористатися якими вийде лише за рахунок своєї інтуїції, бо тверезо оцінити що відбувається буде досить складно і, від частини, марно.

Дизайн і атмосфера гри XON Episode Three дуже сильно нагадує інший, більш знаменитий квест, ім'я якому Myst ... так що якщо ви любите все подібного роду - не відмовляйте собі в задоволенні опинитися в черговому цікавому світі.

Підсумок: даний проект здався мені дуже цікавим та якісним, от тільки основна його проблема криється у відсутності пробних безкоштовних версій, так як скачавши безкоштовно першу частину ви зіткнетеся з деякими проблемами від яких в третій і сліду не залишилося, а ось негатив може і сформувати неправильне думка, так що не поспішайте з висновками;)


Реклама

XON Episode Three для Sony Xperia M5 Dual

Усі додатки imagoFX на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(10)
2.96★ 59.17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/03 08:20
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |