Join Nums
4.6 (40)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Головоломки міцно оселилися на наших смартфонах, незалежно від операційної системи і їх віку. Навіть на самих простих телефонах завжди було щось з цього жанру, так що не варто дивуватися що постійно продовжує з'являтися щось нове. Одне радує - частенько з'являється щось принципово нове, а це вже гідно поваги, як і в даному випадку, за що варто сказати спасибі розробникам з ADVANCED ILLUSION, у яких це перша гра для андроїда.

Гра Join Nums являє собою деяку суміш пазла і головоломки, бо не дивлячись на необхідність осмислювати кожен свій хід, елементи на ігровому полі мають свої точні місця, власне, як в пазлі.
Всього нас чекає запаморочливе кількість рівнів - більше семи сотень! На кожному рівні ми зіткнемося з обмеженим ігровим полем, на якому розташовані блоки з цифрами, до яких потрібно приєднувати інші, орієнтуючись на значення числа і колір блоку. З кольором складніше, тому що ви не зможете приєднати синій до червоного, тільки одна масть!
Примітно що гра вийшла досить складна, так що розробники зглянулися над гравцями і розробили зручну систему підказок, але їх кількість обмежена, а якщо ви витратите всі, то при бажанні поповнити запас можна подивитися рекламу, що досить демократично.

З недоліків гри можна відзначити лише притаманне жанру відсутність «екшену», але на мій погляд якщо ви її качаєте, то вже готові до такого. Так само є викидний Донат і трохи реклами, але в цілому ігрового процесу це ніяк не заважає.

Підсумок: Join Nums це дуже хороша розминка для вашого мозку, яка не дозволить нудьгувати або страждати від доната, а величезна кількість рівнів гарантує багато годин ігрового процесу, а в головоломках нам це і потрібно!


Реклама

завантажити Join Nums 1.2.3 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
bug fixes
Загальна інформація
версія 1.2.3 (1203)
дата завантаження 2015-10-09 03:07
Розмір 25.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-10-09 06:21:17
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(40)
4.61★ 92.19%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/03 07:17
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |