Democracy vs Freedom
4.5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Все частіше на андроїд стали з'являтися покрокові гри і стратегії в тому числі, це дуже добре, тому що багато грають в дорозі або інших місцях, а там повна залученість в процес не завжди актуальна. Так чи інакше, ця гра хоч і покрокова, але зажадає від вас масу уваги, більше того, вона виключно онлайн, а значить потребують і гарного з'єднання з інтернетом. Що примітно, її назва обрано не просто так, тут є глибокий сенс, пояснювати який я не буду, але багато гравців і так його зрозуміють;)

А тепер трохи про геймплеї, який теж досить неординарний і може здатися дивним, як і графіка, але все ж, саме це ми і цінуємо в багатьох іграх. Так от, як ви вже зрозуміли, гра онлайн і на кожному рівні буде протівстояніе двох сторін, до кожної з яких приєднуються гравці. Ось тільки ви відразу помітите одну проблему, припустимо на одній стороні три гравці і на іншій стороні три, всього 6 гравців, а знаєте скільки буде танків? Ні, не 6, хоча це було б логічно. Танків, не залежно від кількості гравців буде 2 і тільки 2. Будь це крута і просунута гра нового покоління, кожен з вас би перенісся в танк і виконував свою роль, хтось би стріляв, хтось кермував і так далі, але немає , гра досить проста, а про таке можна тільки мріяти. Тим не менш, керувати танком потрібно, так що реалізовано це за допомогою голосування, причому чим вище рівень гравцям, тим більшу вагу має його голос. По засобах такого ось голосаванія за один хід команда може або проїхати одну клітку або вистрілити, чимось нагадує своєрідні шахи. За швидкість реакції можете не хвилюватися, на голосування відводиться кілька секунд, так що і чатом скористатися не встигнете, а ось купа негативу з-за різних думок і тактик забезпечена, живі емоції, що тут ще сказати!

Як я вже і говорив, оформлення у цієї гри вийшло дивне, воно не відрізняється передовий графікою і ефектами, порівнянними з переглядом відео, але вона кумедна, яскрава і дуже сильно нагадує папір, буд-то все що ви бачите складено майстром Аріг. Різні ландшафти і перешкоди додадуть інтересу на рівнях, а просте меню не стане обтяжувати і відволікати.

Плюси і мінуси гри Democracy vs Freedom:
Складно дати однозначну відповідь по частині всього побаченого, тут, як часто і в грі, думки сильно розділилися. З одного боку у нас дуже цікава реалізація незвичайного командрного геймплея, практично відсутній Донат з рекламою і можливість скачати і грати безкоштовно. З іншого боку в грі відсутня кампанія і навчання, так що вас відразу закине в бій, де доведеться орієнтуватися на льоту, але і це не найбільша проблема. Найбільше розчарувало вкрай мала кількість гравців в онлайні, так що часом ви просто не зможете грати, тому що ні з ким!

Підсумок: Democracy vs Freedom це дуже цікавий проект який безумовно заслуговує нашої уваги, саме якого йому і не вистачає, так що качайте і починайте грати, кличте друзів і знайомих, тільки так гра стане дійсно клевой!


Реклама

завантажити Democracy vs Freedom 2.1 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
-Random duel mode added
-Friend duel mode added
Загальна інформація
версія 2.1 (5)
дата завантаження 2015-08-14 05:27
Розмір 33.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/01 09:07
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |