Zombie Golf
3.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

По всій видимості розробники з mariknab вже настільки звикли до зомбі, що не бачать без них навіть гольфу, в який нам і належить сьогодні грати. Якось я бачив старий телефон, зокрема Nokia 8800, з сучасними його складно порівняти, все що він умів - дзвонити і відправляти смс, про інтернеті тоді можна було тільки мріяти, більше того, на тих екранах можливість скористатися ним була дуже невиразною. Так чи інакше, навіть на цьому телефоні була гра «Гольф», так чому б не обзавестися гольфом і на своєму сучасному андроїд?
Однак, гольф уже не той. Особливо якщо в нього грає зомбі, якого з якоїсь причини нарядили в милий костюм пасхального кролика. Відразу варто відзначити той факт що тут немає лунок, все що потрібно від вас - використовуючи всього два регулювання (кут удару і сила удару) Запуль курку якнайдалі, в надії на масові руйнування та інші лиха які вона зможе заподіяти незвичайному полю для гольфу, яке всипане всіляким химерним контентом.

До речі в основу цієї гри лягла одна flash-гра яка колись була доступна в браузерах, тільки там було куряче яйце і все що було потрібно від вас - потрапити якомога ближче до лунки. У сучасній варіації все сильно змінилося, що, як мені здається, на краще.
На кожну нову партію вам доступно всього шість ударів, мета - загнати курку якнайдалі, якраз тут і доведеться враховувати весь гумор, яким гра просякнута і особливості ландшафту. Наприклад якщо курка злетить занадто високо, то замерзне, якщо потрапить на циркулярну пилу - полетить в зворотному напрямку, будуть траплятися й інші зомбі, збиваючи яких ви отримаєте додаткові очки, іноді на шляху лежатиме сюмо-зомбі, десь стоять дерева від яких теж можна зрикошетила і так далі. В цілому, ігровий процес зводиться до того щоб зробити удар, а потім довго спостерігати як і що відбувається;)

Оформлення.
Гра Zombie Golf оформлена дуже просто і більше того, це платформер. Не думаю що це привід для розладу, так як забавні ігри і повинні бути такими, у всякому разі, піде вона точно на будь-якому девайсе!

Підсумок: само собою від подібних ігор складно очікувати багато чого, даний випадок не виняток. Само собою є деякі недоліки, але гра повністю безкоштовна, так що скачати її може кожен бажаючий і не наштовхнутися на пробну версію, Донат чи якийсь інший негатив.


Реклама

завантажити Zombie Golf 1.0.6 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0.6 (7)
дата завантаження 2015-05-26 14:19
Розмір 23.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-05-26 17:21:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/29 07:16
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |