Breath of Light
2.7 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Австралійські розробники з Many Monkeys Development Pty Ltd вирішили випустити на андроїд свою першу гру, від Ранера, по всій видимості, відмовилися, так що вирішили зробити головоломку, причому відразу і лише платну. Варто гра не мало, близько 3,5 доларів, але якщо чесно, вона як мінімум виглядає на свої гроші, що вже не погано.

Геймплей по основній своїй спрямованості може здатися знайомим, тому що тут нам доведеться вчитися найпростішим оптичним законам, тому що основне завдання - відбивати світло, крім цього можна милуватися красивими квітками лотоса.
На ігровому полі ми отримаємо один або кілька каменів, які вміють відбивати світло (або інший потік чогось яскравого), один живу квітку лотоса який це випромінює і кілька мертвих квіток, які і потрібно пожвавити, правильно направивши цей світ. Основна складність полягає у великій різноманітності каменів, які бувають різної форми, різної сили і так далі, так що рівні і завдання вас чекають досить складні, особливо якщо враховувати що кількість всього буде тільки зростати.

Оформлення.
Мабуть головною фішкою цієї гри стало оформлення. Так, так, тут знову стиль мінімалізму, але він дуже доречний, за умови що гра виконана в деякому східному стилі. Пастельні тони рожевих, блакитних або зелених відтінків, дуже красиві квіти, гарний світло, цікаві камені ... милуватися на це можна годинами, більш того, швидше за все доведеться милуватися годинами, оскільки гра належить довга.

Так само варто відзначити дуже просте і зрозуміле управління, яке робить гру Breath of Light, не дивлячись на деяку складність, відмінним засобом для відпочинку, в усякому разі не буде нервування через якого-небудь стороннього дискомфорту.

Підсумок: серед головоломок ця гра виразно виділяє, по частині оформлення так взагалі шедевр, але через маловідомих розробників і того факту що вона платна я не можу бути впевнений у високій її популярності, а шкода, бо пробна версія вирішила б цю проблему.


Реклама

Breath of Light для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(8)
2.66★ 53.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/27 08:19
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |