Cheating Tom 2
4.6 (28)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Досить дивно, але перша частина гри виявилася не такою популярною як хотілося б, проте вона зібрала більше мільйона завантажень, але розробників це не зупинило і вони підготували для нас другу частину!
За минулий час Том трохи змінився, взявся за розум і став практично кращим учнем, але щастя його було не довгим, в школі з'явився новачок, успішність якого виявилася набагато краще, що і призвело до ситуації, в якій Том змушений знову взятися за старе - почати списувати і хуліганити!
Геймплей цієї гри завжди відрізнявся своєю оригінальністю і друга частина не стала винятком. Так що приготуйтеся до величезної кількості затягивающих рівнів, на кожному з яких ви будете буквально ходити по лезу ножа, намагаючись уникнути сутичок з вчителями і будь-якими способами підвищити свої оцінки. Кожен рівень буде являти собою чергову контрольну роботу, на якій, роздавши завдання, вчитель мирно читає книжку або спить, в цей час ви повинні підбігати до інших учнів і списувати. Процес списування визначається шкалою, спочатку вона зеленого кольору, але якщо підходити до кожного учня занадто часто - шкала стане червоною і він сказиться. Коли на вчителеві з'являється знак оклику, вам потрібно бігти на своє місце, бо вже через пару секунд вчитель підніме голову і почне дивитися на клас, з метою припинення заворушень. Ускладнюється все не тільки обмеженою кількістю часу на рівень, а й індивідуальністю учнів. У когось списувати довго, у когось списувати нічого, а у кого-то шкала практично відразу стає жовтою, а потім червоною, так чи інакше, до цього ви швидко звикнете. Завдання на рівнях досить однотипні, або списати на хорошу оцінку (шкала буде вгорі), або просто роздратувати кожного учасника відбувається.

Як і в минулій частині розробники не відмовилися від приємних бонусів, які допоможуть вам списувати. Кожні 10 рівнів ви будете отримувати нове вміння і новий переможний танець, наприклад ставати примарою, що дозволить списувати без побоювання бути поміченим, уповільнення часу, який дасть можливість збільшити термін контрольної і навіть НЛО, яке готове забрати вчителя безпосередньо з класу! Крім цього періодично відбуватимуться явно дивні ситуації, до яких доведеться звикати;)

Підсумок: Cheating Tom 2 виразно унікальна гра, яскрава і весела, з копійчаними Донатом і обов'язково сподобається більшості тих, хто шукає щось нове!


Реклама

завантажити Cheating Tom 2 1.8.2 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.8.2 (182)
дата завантаження 2018-08-01 15:57
Розмір 66.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(28)
4.58★ 91.54%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/24 08:47
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |