Makibot
4.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Я трохи почну, а ви, якщо захочете, продовжите список похмурих ігр які ця вам нагадає, наприклад парочка з топа - LIMBO, BADLAND, бійки Shadow Realm або Dark Lands, схожий за тематикою Haunted Nighs або ж найбільш спрощений Escape Alex ...
Мабуть, розробники з FabMika Games, що створили цю гру, порахували що саме тьма, тіні та інший нуар яким гри просякнуті привертають велику кількість гравців, але відразу можу сказати що це не так, залучає в першу чергу гейплей, а вже похмуре оформлення швидше за все додає яскравості, якщо можна так сказати, сюжетом та іншим моментам, на які зроблений упор в іграх.
Але, так чи інакше, у нас знову похмурий платформер, який претендуватиме на своє місце під сонцем (або під місяцем).

На перший погляд гра може здатися досить цікавою і добротної. Наприклад графіка тут хороша, претензій до анімації теж немає, рівні досить складні, насичені небезпеками і довгі, що виправдовує їх невелика кількість, а саме всього двадцять штук. Крім цього, на рівнях доведеться не тільки бігати і стрибати, але ще і думати, деякий набір загадок і головоломок робить гру досить цікавою.
Дизайн, хоч і знайомий нам, але все ж свою нотку похмурості витримує, персонаж приємний і є в ньому щось від стимпанка, що теж багатьом сподобається. На рівнях можна знайти найрізноманітніші скарби, є бонуси. Озвучка у розробників теж вдалася, а статистика в Gamecenter буде підбивати вас на нові рекорди. Монетизація гри теж мало кого засмутить, якщо зайти в ігровій магазин, то там ми знайдемо всього три пункти - купити щит за 10 тисяч ігрових монет, купити 20 тисяч ігрових монет за один долар і за той же один долар відключити рекламу, погодьтеся, жадібністю тут і не пахне.

А тепер я розповім як розробники занапастили свій проект, на жаль.
Я чесно намагався це перемогти і якось звикнути, але не зміг. Я вже писав, гра дуже складна, кожна ділянка на рівні доведеться проходити багато разів поки не запам'ятаєте всі пастки, але це навіть добре, багато хто любить складні ігри, але управління ... Ви не побачите звичних кнопок, яких по суті тут потрібно дві - Ігри для направлення можна було б міняти і свайпамі, але розробники вирішили придумати щось нове і придумали! Екран чисто умовно розділений на три частини, вся права половина це стрибки, тобто досить торкнутися в будь-якому місці і герой підстрибне, а от ліва його частина ще більш умовно розбита на можливість бігти вліво або вправо, причому тут потрапляти буде набагато складніше ... у підсумку, гра зі складної перетворюється в дивовижно складну, я б сказав він просто дратує!

Підсумок: гра Makibot має все необхідне щоб стати хітом, нехай і локальним, але виправте управління !!!


Реклама

завантажити Makibot 1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Performance Improved.
Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2015-05-19 12:04
Розмір 21.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Zillya → Trojan.Agent..672

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2015-05-19 15:06:00
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.3★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/22 08:02
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |