Beast Bound
2.9 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Для тих хто не знав - є практично окремих жанр, що включає в себе особливий вид рольових ігор. Зокрема якщо поглянути на цю, то ми побачимо хлопця з очима непропорційно великого розміру і кота який слідує за ним і намальований теж якось своєрідно ... вгадаєте країну за описом?
Загалом, це Японія і класичний стиль японських ігор можна знайти і в грі Beast Bound!

Сюжет гри розповість нам про невідомого раніше світі, де відбулися досить сумні події - величезна кількість його мешканців, починаючи з рослин і тварин, а закінчуючи жителями перетворилися в страшних монстрів, агресивних і нападників на людей! За класичними законами економіки, коли попит породжує пропозицію, вийшло так що виріс попит на сміливців, готових полювати на цих монстрів і само собою, одним з них і стане наш герой! Герой виявиться не один, завжди і скрізь за ним слідуватиме кіт, навіщо кіт потрібен я так і не зрозумів, здебільшого він тільки видає величезну кількість інформації в діалогових вікнах, яку доводиться постійно читати, англійською ... Хоча розробники і клянуться що читання вийде адаптованим ... пояснили б вони це людям які взагалі англійської не знають.

Ігри, в тому числі і рольові, в тому числі і де монстрів ловити потрібно, ми вже зустрічали, але в цій все трохи простіше, так в деяких з монстрів потрібно було збирати армію, тренувати їх і так далі, то тут битися доведеться виключно і тільки вам, навіть кіт не бере участі в битвах. Благо з деяких монстрів випадає корисний інвентар, який сильно полегшує сутички, результат яких досить швидко стає невизначеним ... Кожне бій з монстром виводиться на окрему арену, з чим ми теж знайомі з деяких ігор, усе ж інше час вам належить досліджувати локацію, збираючи монети, бонуси і подарунки, а так само тусуватися на своїй базі, де можна підвищувати свої характеристики, будувати різні об'єкти і робити корисні штуки, наприклад еліксири для заповнення здоров'я.

За описом складно сказати що гра Beast Bound цікава, але це саме так! Завантажити ви її можете абсолютно безкоштовно і перевірити, запевняю, вона вас затягне! З мінусів - в грі не найгіршим чином розвинена система доната і бувають проблеми з оптимізацією на деяких пристроях.
До речі грати можна і онлайн, що теж додає деякого драйву.

Підсумок: крім своєрідної стилістики, яка деяким може не сподобатися і невеликих проблем з оптимізацією гра вийшла гідною нашої уваги, так що якщо зовнішній вигляд не бентежить - скачайте обов'язково!


Реклама

завантажити Beast Bound 1.1 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
NEW In app purchases: Ad blocker, hats!
NEW feature: Quest Helper!
Fixed bugs and issues.
Загальна інформація
версія 1.1 (8)
дата завантаження 2015-06-16 03:53
Розмір 26.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-06-16 06:57:20
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

писати у веб-закладки й історію

Дозволяє програмі змінювати історію чи закладки веб-переглядача, які зберігаються на пристрої. Програма може стирати чи змінювати дані веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не можуть застосовувати веб-переглядачі сторонніх розробників чи інші програми з функціями веб-перегляду.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

видалити ярлики

Дозволяє програмі видаляти ярлики без втручання користувача.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
2.93★ 58.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/17 07:40
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |