Skyshot!
3.1 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Відразу потрібно розуміти, що гра Skyshot! З гумором і створена виключно щоб розвеселити вас, інших претензій у неї немає, простеньке і веселий додаток, не більше того. Та й за зовнішнім виглядом гра ніяк не тягне на черговий шедевр індустрії. Розробники назвали себе теж з гумором - Made With Love, вони, до речі, з Архангельська. Любов їх проявилася як мінімум у відсутності спроб монетизувати свій додаток, так як завантажити гру можна безкоштовно, доната в грі немає, реклами теж немає, так що ніяких грошей на неї витратити не вийде, навіть при наявності такого бажання, а значить гра чудово підійде дітям , до речі, можливо, на них це і було розраховано.

Не дивлячись на простоту гри і той факт що розробники новачки, гра не стала клоном чого-небудь, це самостійний продукт, який зроблений на основі оригінальної ідеї, за що відразу можна поставити плюс. Так чи інакше, поглянемо на гру більш пильно.

Головний герой гри - трохи пришелепкуватий військовий, який абсолютно не проти залізти в дуло величезної гармати і виконати роль ядра. Явних причин для цього немає, тому що відбувається, не схоже на війну, однак є мішені, стріляти в які і доведеться. Процес збивання мішеней може нагадати боулінг або городки, бо стріляти доведеться по ящиках, які стоять на навісному мосту. Чим більше ящиків ви зіб'єте за один постріл - тим краще, це очевидно. З кожним рівнем кількість ящиків буде збільшуватися, так що виконувати завдання на всі три зірки буде все складніше. Ніякої допомоги і навіть траєкторії польоту в грі немає, так що доводиться орієнтуватися «на око».

Підсумок: Skyshot! Це вкрай проста гра з примітивним оформленням і зрозумілим геймплеєм, але це не заважає стати їй хорошим способом провести час, особливо для вашої дитини, особливо якщо ви не любите коли у вас вимагають гроші.


Реклама

завантажити Skyshot! 1.0.6 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Added:
- New game mode!
- New Leaderboard!
Загальна інформація
версія 1.0.6 (19)
дата завантаження 2015-05-26 02:42
Розмір 33.84 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2015-05-26 05:45:00
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
3.08★ 61.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/13 07:14
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |