Gravity Blocks X
4.7 (9)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Жанр головоломок, а точніше пазлів, яким розробники з Sirnic охрестили своє творіння не найпопулярніший, тому що доводиться думати, причому не тільки гравцеві, але і розробнику, який ці загадки і придумує. Набагато простіше створити аркаду або ранер, але ще залишилися ті, хто вірить в цей жанр і завдяки цьому з'являються такі ігри. Ще складніше зробити гру не тільки складною, але і веселою, при цьому візуально цікавою. Так чи інакше, такі проекти проскакують, гра Gravity Blocks X якраз один з таких!

Ідея гри досить проста, звичайними свайпамі вам потрібно пересувати блок з очима і вусами таким чином, щоб опинитися в потрібному місці, наприклад на поле, де зображена гуртка із зеленою рідиною, допустимо це чай. Але, само собою, щоб гра була цікавою і складною, вам доведеться вирішувати всілякі завдання. Основними проблемами стануть інші блоки, які розробники зробили декількох видів, бувають такі які можна рухати, ті які не можна рухати, будуть потрапляти телепорти, вибухівка та багато іншого. Гравцеві доведеться вивчити кожен вид блоків, як вони себе ведуть і враховувати це при грі, тому що програти тут простіше простого, наприклад зіткнутися з вибухівкою;)

Оформлення гри заслуговує окремої уваги, тому що воно не просто приємне, воно буквально пахне якістю. Кожна дрібниця продумана, промальована і сподобається вам. Навіть задній фон в грі вийшов красивим і незабутнім. Це реальний прорив, особливо якщо поглянути на інші головоломки, де в кращому випадку нас чекає бюджетний мінімалізм.

Особливості гри Gravity Blocks X:

  • відмінна графіка і красиві ефекти
  • прекрасна ігрова механіка
  • шість режимів гри, які забезпечать велике розмаїття
  • більше 180 рівнів
  • багато різних блоків зі своїми особливостями
  • кумедні персонажі, які можуть когось нагадувати
  • багато інших бонусів і цікавинок


Недоліки гри Gravity Blocks X:

  • гра тільки платна, коштує правда менше 50 центів, але все ж


Підсумок: прекрасна гра, яка сподобається всім хто цінує цікаві завдання і красиві дизайн, була б ще безкоштовна версія - ціни б їй не було!


Реклама

Gravity Blocks X для Sony Xperia M5 Dual

Рейтинг:

(9)
4.71★ 94.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/09 08:24
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |