Hell Versus
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Жанр Захист Вежі досить старий і дуже популярний, не дивно що величезна кількість ігор доступно як на андроїд, так і на інших платформах. Але як би розробники не випендрюйся, чого б нового не вигадували, практично всі з цього ми вже бачили, все це вже вивчено і не змушує нас дивуватися. Але в компанії Alawar Media вирішили зламати шаблон і запропонувати нам щось принципово нове, а саме ворогів наділених штучним інтелектом, битися з якими буде не тільки складно, але й дуже цікаво. Так що пропоную вам приєднатися до відкритого Beta-тестування гри Hell Versus!

Крім штучного інтелекту вас чекає пожежна команда, якій вам належить управляти і демони які хочуть зробити зухвале пограбування, перешкодити їм - ваша основна задача. Ігрове поле цілком і повністю представляє собою простір по якому можуть переміщатися вороги, в будь-якому місці, так що й вежі доведеться ставити де попало, само собою максимально продумуючи прок який вони зможуть принести. Вбиваючи ворогів будемо отримувати гроші, на них будувати нові вежі - це як зазвичай, з вежами теж все звично, є стріляють, є уповільнюють, покращувати можна. Вкрасти ваші супротивники спробують кристали, яких буде всього вісім штук, коли вони закінчаться - ви програєте, це теж просто і зрозуміло. На даному етапі щоб продовжити гру після програшу досить подивитися відео з рекламою, що досить розумно, що буде потім - нікому невідомо;)

Особливості гри Hell Versus:

  • надзвичайні монстри зі штучним інтелектом
  • мається нескінченний режим «на виживання»
  • унікальні оборонні споруди з можливістю прокачки
  • на даний момент все це безкоштовно і без доната


Недоліки гри Hell Versus:

  • на даний момент гра перебуває в форматі Beta, так що можливі труднощі при запуску і деякі баги
  • однотипні декорації


Підсумок: складно сказати що являтиме собою гра по завершенню тестування, гірше вона точно не стане, а от щодо того скільки захочуть грошей розробники - невідомо. Можливо це буде Донат, можливо реклама, а може бути і вся гра стане платною. Але поки нічого це не сталося - качайте і насолоджуйтесь буйством технологій!


Реклама

завантажити Hell Versus 1.0.3 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0.3 (94)
дата завантаження 2015-05-05 10:50
Розмір 42.52 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-05-05 13:51:12
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/08 08:48
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |