Deadly Dungeons RPG
2.9 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Сюжет цієї рольової гри дуже звичний для всіх нас, сюжет який практично не змінюється з роками, сюжет в якому є герої і зло, що мешкає в глибоких підземеллях, куди вам і доведеться відправитися щоб викорінити його. Тема побита, але класична, тому цілком підійде для такої гри, тому що візуально вона теж не далеко пішла від 90-х років, картинка тут досить старомодна, але все ж 3D, хоча якщо чесно хоч якось вразити кого-небудь у неї не вийде. Але крім лякаючою графіки (а це дійсно так) в грі є досить страшна атмосфера, чого домогтися досить складно, але розробники з code_zombie змогли, правда можливості познайомитися з ними раніше у нас не було, але все з чогось починають, вони ось почали з лякаючою RPG в класичному стилі, дуже непогано!

Гра все ж сильно виділяється серед великої кількості представників цього жанру, для початку тут не буде звичних класів героїв, що досить прикольно. Ваш персонаж фактично не знає і не вміє взагалі нічого коли потрапляє у ваші руки, а от далі ви самі розподіляєте очки досвіду щоб зробити з нього того, кого захочете самі. Усього є 4 основних характеристики які можна прокачувати - сила, спритність, стійкість і мана. Хто вийде прокачивая певний набір - самі дізнаєтеся, але варіантів виходить велика кількість. Так само, під свій стиль гри і персонажа слід підбирати і зброю, якого тут багато, особливо на самому підземеллі, увійти в яке не вийде без бійки, перемогти доведеться щурів. Благо, багато в грі нам вже добре знайоме по іншим іграм жанру, так що орієнтуватися буде досить просто, але проблеми не в цьому, тут навіть керування досить зручне, проблеми зовсім в іншому ...

Сьогодні почну з недоліків, першим і головним з яких стане складність гри. Сказати що вона складна це досить м'яко ще, симулятори складні, а граючи в цю можна подумати що вона так взагалі неможлива! Наприклад уже на першому рівні будь противник вб'є вас за 2-3 секунди, як вам таке? Крім складності у гри є і ще одна проблема - вона тільки платна, коштує правда трохи більше ніж 50 центів, але все ж. Хоча якщо чесно, якщо ви любите складні рольові ігри в класичному виконанні, то вона коштує своїх грошей.

Замість підсумку:
У грі Deadly Dungeons RPG вас чекає багато чого цікавого, наприклад величезне підземелля в якому дуже складно вижити і результат не має логічного завершення. Рівні, предмети і монстри генеруються випадковим чином, так що завжди буде щось нове. Вас чекає багато діалогів, записок і книг, які можна читати, які мають відношення до сюжету. Ця гра застане зненацька всіх шанувальників жанру, так що не відвертайтеся від неї через смішний суми, яку хочуть отримати розробники натомість.


Реклама

Deadly Dungeons RPG для Sony Xperia M5 Dual

Усі додатки code_zombie на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(8)
2.91★ 58.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/07 07:03
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |