Marvel Mighty Heroes
3.8 (16)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Розробники з DeNA Corp. які і стали творцями цієї гри нам давно відомі такими іграми як Godus, кілька частин про трансформерів, про зоряні війни і так далі, але на цей раз мова саме про MARVEL, а такі ігри завжди вимагають пильної уваги. Як я вже і написав, мета даної гри була досить прозорою, вона повинна була стати чимось на зразок розігріву перед новим фільмом, який знову збере всю команду супер-героїв і небезпечного лиходія, який вирішив кинути їм виклик. Гра само собою поширюється абсолютно безкоштовно, по суті будучи живою рекламою, але це не завадило розробникам заштовхати туди і трохи доната, без якого гри за коміксами MARVEL вже давно не обходяться.

По суті, єдине чим може похвалитися ця гра - широкий набір персонажів, тут є практично все кого тільки можна придумати, але без доната доступний тільки стандартний набір, з яким цілком можна існувати. Крім витрат на персонажів вам доведеться битися і з таким модним поняттям як «енергія», яка витрачатися під час виконання місій і досить довго потім відновлюється, само собою за Донат вона відновиться моментально.
Сюжету в грі в общем-то немає, та й вся гра по суті вкрай проста, являє собою арену на яку ломляться всі гравці і б'ються навіть не між собою а проти ворогів, яких буде досить мало. Так що збирайте команду і вирушайте битися на арені ... з разу в раз, знову і знову, вас чекає все одне і те ж. Причому єдина мета яку ви будете переслідувати - прокачати персонажів ... навіщо? Мабуть щоб і далі битися на арені і гойдатися ще більше.
Прийнятна графіка ситуацію не рятує, спрощені моделі персонажів деяким можуть не сподобатися, хоча виглядають досить лаконічно. Так чи інакше, нудно!

Підсумок: гра Marvel Mighty Heroes зможе зацікавити тільки справжніх фанатів, хоча навіть їм потрібно хоч якась мета для прокачування героїв, з іншого боку можливо гра сподобається дітям ... але на мій погляд, після виходу фільму про неї всі забудуть, хоча більш мільйона завантажень вона вже встигла відхопити.


Реклама

завантажити Marvel Mighty Heroes 1.1.5 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.1.5 (33)
дата завантаження 2015-04-27 09:35
Розмір 46.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-04-27 12:36:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
3.77★ 75.38%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/30 06:32
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |