Rise of Darkness
4.3 (15)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Жанр рольових ігор досить унікальний. У них грали, грають і гратимуть, при всьому при цьому в світі їх величезна безліч і в кожну хтось грає, при всьому при цьому, граю в них роками, найчастіше. Ось і з'явився ще один претендент на величезну кількість вашого часу.
Сюжет гри Rise of Darkness.
Важливою частиною більшості рольових ігор є сюжет, який хоч якось виправдовує титанічні зусилля ваших персонажів, що ж вийшло з сюжетом на цей раз? І це дійсно важливо, тому що завжди цікаво що криється за настільки гучною назвою як «Rise of Darkness» !!!
Але, як я і припускав, за сюжетом тут не густо ...
Само собою він є, щоб хоч якось прив'язати відбувається до вашого екрану, але цю історію ми чули вже тисячі разів! Тому що придумав її першим давно пора подати до суду на інших, заробити грошей і позбавити світ від таких жахливих сюжетів ... так або інакше:
Багато багато років тому в цій (і черговий) ігрового всесвіту був мир, порядок, дружба, жуйка. Такі плюшки були доступні бо якийсь кристал зберігає в собі сили темряви був у надійному місці та під наглядом хранителя. Але тьма зібралася з силами і вторглася в цей кавайний світ щоб повернути свій кристал і вгадайте що? Само собою у злих дядьків все вийшло!
Що ж далі?
Та як завжди ... «The world's on fire», «Invaders must die», «Bring your colours to the floor» © The Prodigy ...
Це я до того що світ у вогні, кругом розруха, потрібно вбивати нечисть, вибравши свій клас персонажа, яких за класикою жанру тут цілих чотири ... маг (який буде всіх розкладати з першого по останній рівень), ассасин (швидкий і спритний, але що змушує вас постійно перебувати в напрузі), шпигун (грати яким складно, але цікаво, хоча по суті толку від нього як від апендициту) і само собою воїн, який напевно самий крутий, але грати їм довше і важче ніж іншими, але крутість його ви зрозумієте в самому кінці, якщо взагалі витримаєте стільки.

Що ж нас чекає далі?
А далі гра Rise of Darkness перетворюється на класичну мобільну рольову гру, головною відмінністю якої від рядових представників жанру є отсуствіє відкритого світу. Тусуватися вільно ви зможете тільки в містах, там же можете зустріти інших гравців, об'єднавшись з котороми можна проходити спільні місії, все ж інше час просто бігаєте по коротеньким місіям, заробляючи досвід і спорядження. Якщо чесно - нуднувато, але гра дуже порадувала графікою і музичним супроводом, так що швидше за все багатьом сподобається, я ж збережу нейтралітет.

Підсумок: гра добре підійде для мобільного пристрою, так як короткі місії дозволять без проблем відволікатися від її проходження, а якщо ви шукаєте щось повноцінне - погляньте навколо, тут стільки всього цікавого;)

До гри необхідно завантажити КЕШ, розпаковувати в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити Rise of Darkness 1.2.85282 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
What's new:
Fixed a few bugs.
Загальна інформація
версія 1.2.85282 (85282)
дата завантаження 2017-02-22 08:55
Розмір 30.07 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-02-22 11:03:25
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 107.72 MB
дата завантаження 2015-04-26 13:19

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(15)
4.31★ 86.17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/29 08:16
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |