Nitro Nation Stories
4.2 (50)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Крім гучних і всім і так відомих проектів вкрай мало на андроїд гонок, але розробники з Creative Mobile вирішили виправити ситуацію і підготували свіженький проект для всіх шанувальників швидкості!
Гра Nitro Nation Stories стала продовженням схожої за назвою гри Nitro Nation, випущеної дещо раніше і що представляла собою звичайний драг-рейсинг. Друга частина не стала повноцінним симулятором або кільцевими гонками, але геймплей значно розширився, так що можна сміливо говорити про прогрес у серії. Ці гонки досить лаконічно об'єднують в собі і звичний нам драг-рейсинг і ранер і навіть мають свій невеликий сюжет.
Починається все до болю звичним чином, вам дають досить круту тачку, на якій ви повинні показати на що здатні, познайомитися з керуванням і з очевидних причин перемогти суперника, завдяки чому вас приймуть до лав місцевих вуличних гонщиків, запросивши на перше реальне змагання. А от далі почнуться фінансові труднощі і довгі страждання на повільній машині, бо саме таку ви зможете дозволити собі на перших парах. Змагатися доведеться з такими ж за рівнем автомобілями, але грошей за гонки будуть давати не так вже й багато, тому збирати на щось круте дуже довго, плюс буде можливість витратити фінанси на модернізацію авто. Само собою і на жаль тут на сцену виходить усіма ненависний Донат, який у грі досить нав'язливий і рясний, розкинувши свій вплив не тільки на фінансову сторону гри, але ще й на «енергію», яка тут мається .... але, до слова , це єдиний недолік.

Геймплей в грі Nitro Nation Stories досить оригінальний, це не повноцінні гонки, тому що рулити толком ви не зможете, все що доступно вам - перестроювання з ряду в ряд і перемикання передач. Так чи інакше, широкі можливості модернізації та кастомізації авто, великий автопарк і найпрекрасніша графіка (особливо моделі автомобілів знаменитих марок) роблять свою справу, грати приємно і хочеться робити це якомога частіше.

Підсумок: якщо запастися терпінням, то грати можна без доната і в своє задоволення, якщо ж терпіння немає - можна вдатися до вливання кровно зароблених, така політика цілком допустима для безкоштовної гри, якої Nitro Nation Stories по суті і є. Що ж стосується оформлення та реалізації, то тут претензій до розробників абсолютно ніяких, лише похвали!

До гри потрібно завантажити КЕШ, розпаковувати в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити Nitro Nation Stories 4.09.01 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
- Bug fixes
Загальна інформація
версія 4.09.01 (540901)
дата завантаження 2018-01-09 15:38
Розмір 30.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

писати у веб-закладки й історію

Дозволяє програмі змінювати історію чи закладки веб-переглядача, які зберігаються на пристрої. Програма може стирати чи змінювати дані веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не можуть застосовувати веб-переглядачі сторонніх розробників чи інші програми з функціями веб-перегляду.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

видалити ярлики

Дозволяє програмі видаляти ярлики без втручання користувача.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 249.02 MB
дата завантаження 2015-04-22 11:15

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(50)
4.24★ 84.86%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/24 07:10
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |