Загублені землі
2.2 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Загалом-то, квест являє собою звичний багатьом пошук предметів і містику, яка в більшості випадків затягує користувачів і дозволяє розслабити вечір-другий. В даному випадку з реалізацією у розробників все досить лаконічно, сюжет хоч і рядовий, але досить цікавий, завдань багато, а графіка приємна.

Сюжет гри Загублені землі:
Маленький хлопчик, чомусь вночі, гуляв по туманною галявині, там він знайшов давнє і дуже дивне дерево, дивні голоси манили його підійти ближче, коритися, хлопчик зробив це, але в останній момент зрозумів, що це пастка і почав кликати маму, яка була неподалік. Кинувшись на допомогу своїй дитині, вона все ж не встигає і вирішує відправитися в потойбічний світ і визволити його. Але, як і належить жанру, щоб потрапити туди і визволити хлопчика доведеться знайти багато різних предметів і розгадати масу загадок.

Геймплей гри Загублені землі:
Починається гра з вирішення декількох логічних завдань, які допоможуть вам знову відкрити портал і відправитися в інший світ. Там же вас чекає велика кількість локацій, велика кількість предметів, кожен з яких зможе вам стати в нагоді, благо завдання досить логічні, у всякому разі, якщо ви знайшли лопату - доведеться копати, якщо вудку - рибалити або виловлювати щось з води і так далі . Так як по локаціях доведеться подорожувати неодноразово, вам допоможе наявність карти, орієнтуючись по якій ви легко опинитеся там, де потрібно. Крім локацій і предметів вас чекають різні істоти, з якими ви будете спілкуватися, дізнаватися їх історії і допомагати їм, але попадуться і агресивно налаштовані створення, таких варто уникати. У грі є підказки, що теж трохи полегшує процес, так само на вибір є три звичних режими гри - простий, середній і для експертів.

Оформлення гри Загублені землі:
Локації в грі красиві, промальовування відмінна, на деталізацію теж скаржитися не варто, вона на високому рівні. Самі по собі локації стильні і цікаві, атмосфера тут приголомшлива. Розробники попрацювали і додали багато анімації, яка кілька згладжує статичність відбувається. Музичне оформлення теж виявилося доречним, фонова музика не заважає, лише створює потрібну атмосферу. Крім іншого гра професійно переведена на різні мови, в тому числі і на російську.

До недоліків гри можна віднести лише той факт що повна версія обійдеться в 3 долари, а безкоштовно можна пограти тільки в пробну, втім, це звична ситуація для жанру.

Підсумок: красивий і цікавий квест, так що якщо ви звикли проводити вечори за подібним заняттям і не відмовитеся трохи заплатити - обов'язково скачайте цю гру, вона швидше за все вам сподобається.


Реклама

завантажити Загублені землі 2.2.1.955.538 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
Stability and performance improvements.
Загальна інформація
версія 2.2.1.955.538 (2024)
дата завантаження 2021-12-21 11:13
Розмір 1 GB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
2.16★ 43.17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/23 07:06
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |