Мисливець на демонів
4.1 (23)

Мисливець на демонів

Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Розробники з Artifex Mundi знайомі багатьом хто любить квести з пошуком предметів, тому що тільки такі ігри вони і роблять, як наслідок - кожна з них схожа на попередню, що може дещо збентежити більшість користувачів. Скажу відразу, у випадку з цією грою ситуація не змінилася, більше того, гра навіть позбулася деяких можливостей ...

Взагалі у цих розробників такі ігри виходять досить добре, всі локації малюються вручну, графіка і взагалі деталізація на них приголомшлива, сюжет у ігор досить цікавий і здебільшого містичний, що теж привертає увагу.

Сюжет гри Мисливець на демонів:
Одного разу один вчений подорожував по давно занедбаного острову і знайшов там дівчинку, як вона туди потрапила і де її батьки залишилося загадкою, проте, вчений забрав її до себе і виховував як рідну. Роки йшли, дівчинка виросла і поїхала від прийомного батька, почала жити своїм життям. Але одного разу прийшла страшна звістка - вченого вбили і дівчина змушена відправитися в колишнє пристановище щоб розібратися в події. Убивця не знайдений, доказів немає, але було відомо що останні роки вчений багато часу приділяв дивним ритуалам і спробам викликати демона ... відмінна зав'язка для розслідування!

Особливості гри Мисливець на демонів:

  • більше 40 рівнів
  • майже три десятки міні-ігор
  • більше двох десятків сцен де потрібно щось шукати
  • відмінний сюжет
  • кілька рівнів складності
  • 28 досягнень


Негатив:
от і добралися до самого сумного ... в першу чергу гра стала коротшою багатьох попередніх, повну версію ви зможете купити вже всередині програми, скачавши пробну версію безкоштовно, причому в пробної версії немає ніяких міні-ігор і взагалі, все досить бідно ...

Підсумок: якщо збираєтеся грати безкоштовно - сенсу в цьому мало, а от якщо хочете купити повну версію (яка обійдеться в півтора долара), то так, сенс є, якщо любите містику, пошук предметів, красиві локації і не турбуватиметеся коли швидко все це пройдете .


Реклама

завантажити Мисливець на демонів 1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0 (2003)
дата завантаження 2018-04-06 16:37
Розмір 21.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(23)
4.09★ 81.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/18 08:19
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |