Angry Birds Fight!
3.9 (54)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Як я вже писав раніше, в Rovio почали перебирати всілякі жанри, в надії знайти нову золоту жилу, але поки крім класичний птахів нічого перевершує так і не вийшло. На цей раз вони вирішили вдарити по одному з найбільш класичних жанрів «три в ряд», що ніби як повинно було спрацювати, грамотна реалізація, відомі персонажі ... але поки цього не сталося, в чому ж причина?

Вирішивши зробити головоломку «три в ряд» для андроїда і iOS розробники вирішили не вигадувати нічого нового, залишивши головними героями всім знайомих пташок. По частині геймплея нічого нового вас не очікує, як завжди доведеться збирати кольорові ряди, тільки замість каменів, точок чи інших красивих утворень тут птиці. Те, що розробники додали можливість прокачуватися, практично як у звичайній RPG теж не сильно ново, але робить гру цікавішою. Так як ігри доступна тільки «онлайн», то можливість прокачування відразу наштовхує нас на можливість битися з реальними людьми, а це теж додає багато можливостей і цікавих особливостей. Крім іншого, гра розповсюджується безкоштовно, Донат в ній відсутня, так що поки шанси у всіх рівні!

На перший погляд все написане вище від гри не відштовхує, але ... але все ж, недоліки гри Angry Birds Fight !:

  • грати можна тільки онлайн, інші варіанти не передбачені
  • нічим, взагалі нічим новим гра вас не здивує
  • стара музика, скромне оформлення ... візуально гра вже не радує як інші проекти


Підсумок: гра Angry Birds Fight! Це непоганий представник свого жанру, але від Rovio всі чекають чогось іншого, чогось особливого, а цей проект з'явився занадто пізно, без новизни і оригінальності. До того ж, в ігри такого формату найчастіше грають в дорозі, а здобути хороший інтернет в таких умовах рідко буває можливим, так що, на даний момент гра не «вистрілила», подивимося що буде через кілька місяців, а раптом? як кажуть ... при всьому при цьому для Росії гри офіційно поки немає, може й взагалі не буде?


Реклама

завантажити Angry Birds Fight! 2.5.6 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
We addressed some minor issues in order to improve the user experience.
Загальна інформація
версія 2.5.6 (256051)
дата завантаження 2017-02-19 07:58
Розмір 72.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати текстові повідомлення (SMS)

Дозволяє програмі отримувати й обробляти SMS-повідомлення. Це означає, що програма може відстежувати чи видаляти повідомлення, надіслані на ваш пристрій, навіть не показуючи їх вам.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(54)
3.88★ 77.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/10 06:59
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |