Escape Alex
4.9 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Індійські розробники з Flatlad Studios випустили свою першу гру для андроїда, як і слід було очікувати, це виявився ранер, в дуже навіть звичному виконанні. За компонуванні гру можна сміливо віднести до платформер, що не заважає їй бути динамічною і досить захоплюючою.

Дії гри розгортаються в містечку Атлантос, місце розташування якого невідоме, колись місто був сонячний і позитивний, але нині в'яне і виглядає сірим і похмурим через нашестя прибульців, які виглядають як червоний куб на іконці програми. В цілому прибульці не грають особливу роль в сюжеті, просто це прелюдія до основної мотивуючої фразі «А тепер ти повинен рятуватися!», Що і приводить в рух нашого персонажа на ім'я Алекс.

Врятуватися Алекс вирішує чомусь по дахах будинків, які стоять досить близько один до одного і є можливість стрибати з однієї на іншу, що вже являє собою складність, але крім цього вам доведеться ухилятися від кранів які намагаються ці будинки зносити, доведеться пірнати в портали які будуть переносити вас на інший дах і уникати контакту з червоними кубиками які іноді пролітають на вашому шляху.
На задньому фоні будуть постійні спалахи, швидше за все від блискавок, бо весь час йде дощ ... якщо ж це не дощ, а то не блискавки, то це справжній апокаліпсис який пояснює багряне небо і навіть складно сказати куди наш персонаж намагається втекти, але що хотіти від Ранера? Ви головне стрибайте, а решта не так важливо;)

Оформлена гра з одного боку стильно, з іншого боку просто. Дома все дуже схожі і мало чим відрізняються, крім розмірів і наявності водостоків, особливої ​​деталізації тут немає, все буд-то в тумані, часто на дахах ви будете спугівать зграю птахів, які в паніці будуть відлітати геть. Так чи інакше, сприймається гра досить пристойно, явних огріхів я не помітив. Управління в грі просте, що в сумі з цікавою графікою і «стрибаючим» геймплеєм залишають тільки позитивне враження.

У мінуси гри Escape Alex можна записати лише наявність реклами яка взагалі не заважає і невелика кількість локацій, але за умови що гра абсолютно безкоштовна і без доната - прав чіплятися до цього у нас немає.

Підсумок: досить оригінальний ранер з гарною реалізацією, а його повна безоплатність повинна зіграти важливу роль у залученні хорошою аудиторії.


Реклама

завантажити Escape Alex 1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0 (5)
дата завантаження 2015-04-07 14:52
Розмір 7.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-04-14 21:30:11
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
4.86★ 97.17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/08 07:56
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |