Jenny's Balloon
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Розробники Ранер вже й не знають як виділитися, але у деяких це все ж виходить, так як вертикальний ранер це не найпоширеніший варіант, від частини тому гра мене і зацікавила.

Розриваючи шаблон, цей ранер отримав простенький, але все ж сюжет! Головна героїня - маленька дівчинка, яка просто гуляла зі своєю настільки ж маленькою собачкою, все було чудово - чорна (або майже чорна) трава, величезні чорні дерева, сонце десь дуже далеко ... але тут вони наткнулися на повітряні кульки які якоїсь -то жартівник залишив без нагляду. Собачка вхопилася за один і полетіла в небеса ... Дівчинка вирішила наслідувати її приклад і теж схопилася за кулі та полетіла за своєю собачкою, з цього гра і починається.

Так як це ранер, то і перешкоди тут є. Спочатку може здатися що через кульок динаміки не передбачається, але ви швидко розгонитеся і уникати перешкод стає досить складно, до того ж ваш засіб пересування передбачає можливість різких рухів, все повинно бути плавно і акуратно, тому що будь-який контакт з перешкодою (рослини з шипами, павуки, гострі виступи, інша живність) веде до втрати одного або декількох кульок. При втраті кульки швидкість не сповільнюється, але якщо проб'єте все - пряма дорога вниз вам замовлена. На старті вам буде даватися п'ять кульок, так що можете розраховувати не більше ніж на п'ять аварій;)

Оформлення гри Jenny's Balloon.
Як ви могли зрозуміти з опису сюжету - гра досить похмура, переважають сірі і болотні тону на основному ігровому полі і бежеві на задньому фоні. Так, трохи похмуро, але в цілому гра вийшла стильною і ніякої депресії у вас не буде. До того ж, у всьому цьому мороці можна розгледіти рідкісні і яскраві елементи, які і допоможуть вам зрозуміти що саме тут відбувається, розібратися в цій містиці і однозначно піднімуть вам настрій!

Підсумок: гра Jenny's Balloon це відмінний ранер, при всьому при тому стильний і з сюжетом, крім іншого - повністю безкоштовний і без доната, сподіваюся що його чекає велике майбутнє.


Реклама

завантажити Jenny's Balloon 1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0 (6)
дата завантаження 2015-04-03 14:13
Розмір 24.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-04-14 18:57:11
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/05 08:09
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |