Terra Monsters 2
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Сюжет другої частини обертається навколо одного сільського жителя, який страждає від усіляких проблем повсякденного життя - поганий урожай, агресивні сусіди та інші особливості побуту роблять його життя і життя інших мешканців дуже складною і просто нестерпним.
Але це не сама звичайне село, бо в її розташуванні живуть магічні монстри, готові боротися за вас, готові допомогти подолати всі перешкоди і перемогти всіх ворогів. Монстри розділені на чотири класи (стихії): вогонь, лід, земля, блискавки. Такий поділ давно звично для магії, так що цим нас не здивувати.
А от з монстрами справи йдуть вже набагато цікавіше і веселіше, бо їх тут величезна кількість це раз (близько двох сотень) і кожен володіє унікальними здібностями які можна прокачувати це два. Причому прокачивая монстрів вам доведеться досить багато думати і прораховувати варіанти, тому що кожна стихія займає свою важливу позицію в сутичці і при нестачі уваги до однієї з них ви програєте.

Битви тут звертають нас до японської класики, вони платформні і покрокові, так що і тут доведеться думати, куди ким і як. Правда розробники врахували лінь багатьох гравців і додали можливість автобітви, що значно прискорює процес, який вже не залежить від вас, а вираховується згідно характеристикам учасників.
Але найцікавіше в грі Terra Monsters 2 це комбінації монстрів для вашої команди, за умови кількості монстрів їх тисячі! А це вже дуже і дуже серйозно, так що гра являє собою не якусь чергову бродилку, а продуману і стратегічну RPG.

Ще в грі є навчання, яке ви будете проходити під чуйним наглядом Зіни, яка буде постійно вас перепитувати і задавати навідні запитання, а за підсумками покаже як битися обраним вами монстром. Інформація в цілому корисна, так що не рекомендую її ігнорувати;)

Підсумок: гра яку складно віднести до чогось звичного і рядовому, з величезним вибором монстрів і масою інших плюсів, до всього іншого безкоштовна, правда з Донатом ...


Реклама

завантажити Terra Monsters 2 9.15 для Sony Xperia M5 Dual

Нове в цій версії
9.13 Updates
Fixed issue that caused users not to get their currency when unlocking offline mode.
Other minor bug fixes
9.12 Updates
Monster not evolved when it should have done? Change your monsters name to "Evolve" when in ranch and it will begin evolving!
Fixed an issue related to payments in game.
9.10 Updates:
Multiplayer Added
Many bugs fixed.
Legendary Storyline Added.
Загальна інформація
версія 9.15 (71)
дата завантаження 2015-05-19 03:28
Розмір 24.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-05-19 06:30:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/04 06:51
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |