Shadow Realm
3.9 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Sony Xperia M5 Dual

опис:

Ігри, оформлення які витримано в стилі тіней вже не перший раз нам зустрічаються, за рідкісним винятком такий підхід мені здається своєрідною халтурою, але народу подобається, до того ж, економія на текстурах і промальовуванні персонажів дає багато можливостей для реалізації динаміки і подібних нюансів, так що подивимося що вийшло на цей раз.

І знову RPG на платформі.
Мабуть, щоб хоч якось урізноманітнити ігровий процес, тому що по факту це слешерів, розробники вирішили додати елементи рольових ігор, не те щоб багато, але це дійсно трохи допомагає і підтримує інтерес до гри, тому що зовнішній вигляд цього зробити не здатен. З сюжетом щось придумувати на жаль не стали, так що ви просто потрапляєте в світ де ось-ось тьма вступить у свої права і поглине все живе, само собою, ваше завдання - зупинити темряву.
Убивши чергову хвилю ворогів ви будете отримувати гроші та інший Лут, що містить як зброю, так і броню з біжутерією. У кожного героя є свої унікальні атаки, які реалізовані комбінаціями клавіш, практично як в MK;)
Так само варто відзначити що поліпшити ви можете абсолютно будь-який параметр свого героя, будь це якась надіта на нього річ або ж шкоди наноситься ударами, в цілому - буде чим зайнятися.

Особливості гри Shadow Realm:

  • кілька героїв на вибір, кожен володіє унікальними здібностями
  • більше двох сотень різних ворогів
  • пів сотні елементів екіпіровки
  • більше 70 рівнів
  • гра відмінно почуває себе без інтернету
  • цікавий дизайн з «тінями»
  • завантажити і грати можна безкоштовно


Недоліки гри Shadow Realm:

  • графіка не вражає, ну ніяк взагалі
  • багато доната який хоче і хоче залізти у вашу кишеню


Підсумок: відмінна гра, але на любителя. Якщо графіка і промальовування для вас не так вже й важлива, ви любите запеклі бої в стилі класичних слешерів, то так, ця гра вам обов'язково сподобається!


Реклама

завантажити Shadow Realm 1.0 для Sony Xperia M5 Dual

Загальна інформація
версія 1.0 (2)
дата завантаження 2015-04-01 09:38
Розмір 49.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-04-14 18:51:02
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
3.93★ 78.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/02 07:36
Інші ігри для Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual

Sony Xperia M5 Dual версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: MediaTek Helio X10)
екран: 5.00", 1080x1920
Розміри: 145.00 x 72.00 x 7.60 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |