Різне для андроїд

19.01.2012

Claystone Launcher - Унікальний, інтуїтивно зрозумілий і приємний домашній екран.

19.01.2012

Ave! Comics має деякі особливості, які відрізняють його від інших комічних програм книзі та на сайті. Більше 1200 назв, доступних ... та підрахунку 60 міжнародних публікацій.AveComics має декілька режимів читання: сторінка режимі (як і всі інші читачі) і анімованих режим, автоматичний режим або manual.AveComics є єдиною комічною читачеві книга, яка дозволяє обмінюватися ANIMATED превью на facebook. Не тільки обкладинки, не тільки текст ... але інтерактивні animations.AveComics є платформою. Ви купуєте один раз, ви читали в будь-якому місці, у форматі, який підходить для вашого пристрою (комп'ютера, смартфона, таблетки ...).

18.01.2012

CacheMate for Root Users Free - за допомогою цієї утиліти можна очистити пам'ять Android-комунікатора від кеша різних додатків, що прискорить роботу системи та збільшить обсяг вільної пам'яті на пристрої.

16.01.2012

Europe знаєте ви країни Європи? Дізнайтеся багатство туристичних напрямків використання зображень зібраних з мільйонів добровольців по глобальній мережі.

12.01.2012

Font Changer - Додаток дозволяє змінити шрифт на телефоне.Требованія:

  • Superuser (права суперкористувача)
  • запис в папку system (воно ж NAND unlock або S-OFF)
  • busybox
  • Шрифти скидати по даному шляху sdcard / .fontchanger /
  • Шрифти повинні бути строго розширення. TTF або іноді пишуть. Ttf (для тих хто не знає), назва шрифту має бути без пробілів

08.01.2012

MobiWee: Remote Access to your mobile device - Легкий гаджет буде тихо сидіти в бічній панелі Windows, повідомляючи вам про всі вхідні дзвінки, текстові повідомлення, дозволить відправити будь-який файл, і визначить місцезнаходження Вашого мобільного пристрою

07.01.2012

Drinking Toasts - Величезна колекція тостів.

06.01.2012

Funny Videos - Підбірка смішного відео з Youtube.

31.12.2011

XRay Scanner - подивися що в тебе і твоїх друзів всередині за допомогою цієї чарівної штуки ти можеш просвітити свій череп або руку як справжній доктор-рентген! З цією програмою в мобільнику ти будеш душею будь-якої компанії. Просвіти одного наскрізь.

31.12.2011

Droid Mind Reading TRICK - УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ перед завантаженням. Не всі знають, для чого ця програма. Це всього лише трюк читання розуму, не більше того, але дуже прикольний і Захватаєв.

30.12.2011

WMouseXP Bluetooth Presenter Remote - Віддалене управління комп'ютером. Додаток перетворює телефон в безпровідну мишу і дистанційне керування медіа-плеєра для Вашого комп'ютера / ноутбука.

29.12.2011

Jobs - Job Search - Careers - Пошук вакансій в один клік - Careerjet забезпечує доступ до всіх оголошення про вакансії з Інтернету.

© 2011-2017 mob-core.com  |