Різне для андроїд

05.01.2015

Ще один редактор для фотографій на андроїд з топа від Google, подивимося чим людям сподобалося це додаток, як ніяк, завантажень у нього більше 10 мільйонів!

17.06.2014

Спеціалізоване і вузьконаправлене додаток для запису ваших телефонних дзвінків, трохи раніше вже розглядалося аналогічне від розробника ACR, а що краще - вибирайте самі ;)

07.05.2014

Дуже зручна програма для моніторингу фінансового стану ваших рахунків у банках, на мобільному і взагалі де завгодно! Так само програма дає широке поле для діяльності програмістам ;)

28.02.2014

Математика для дошкільнят це відмінна можливість щоб підтягти рівень вашої дитини ще до його вступу до школи! Причому зробити це можна просто утянув його в захоплюючу гру!

13.02.2014

SMS Box - це дуже корисний додаток яке допоможе гідно провести день всіх закоханих, воно містить в собі бібліотеку з більш ніж 10 000 різноманітних SMS поздоровлень і приколів любовної тематики.

26.01.2014

PLAPP - є абсолютно унікальним додатком, що дозволяє користувачам збирати і створювати 3D моделі прямо на своєму мобільному пристрої, не боячись при цьому як раніше забруднитися в клеї або заплутатися в елементах складання моделі.

09.10.2013

Програма Календар Удачи це ваш путівник на кожен день, який не тільки зможе підняти вам настрій зранку, а й попередити про всілякі пригоди які випадуть на вашу голову сьогодні. Прийміть цю приємну звичку і кожен ваш день буде починатися з позитиву!

16.09.2013

Програма Sketch FX Draw Pad HD Photo FX це чергова рисовалка для вашого андроїда, яка дозволить зігнати свій творчий потенціал, причому зробити це просто і комфортно. Додаток не сильно відрізняється від багатьох йому подібних, так що тут питання вибору, а щоб з ним визначитися - качайте і перевіряйте, всі абсолютно безкоштовно ;)

30.08.2013

Додаток Paint Free це творчість і малювання без кордонів, у тому числі і фінансових, тому що тепер кожен власник андроїда може встановити даний додаток абсолютно безкоштовно. Так що задайте собі одне просте питання - Чи любите ви малювати? І при позитивній відповіді обов'язково скачайте і встановіть цю відмінну програму.

05.08.2013

Додаток PaintCAD image editor це досить рідкісний гість на сучасних андроїдах, але не дивлячись на це, він є і буде радувати тих, хто знаходить сенс у цій програмі. А що власне не так, запитаєте ви. А те що додаток вельми старомодно ... принаймні на вигляд, та й на цільову аудиторію і на те з чим воно може працювати.

15.07.2013

Движок VCMI це не гра, це основа на базі якої можна запустити усіма відому і улюблену гру Герої Меча і Магії 3. Для коректної роботи всього запропонованого будуть потрібні деякі не базові навички при поводженні з андроїдом, а так само екран з роздільною здатністю не менше 800 × 480, не менше 256 мб оперативної пам'яті і спритний процесор.

16.06.2013

Додаток Ancestry створено для тих користувачів андроїда хто цінує і цікавиться своїм корінням, походженням і родинними зв'язками в принципі. Не важливо новачок ви або просунутий користувач, але ви зможете легко і просто створити своє генеалогічне древо і поділитися ним із своїми родичами або друзями.

« Попередня
© 2011-2017 mob-core.com  |