опис:

Гра Imposter Solo Kill  - це цікава головоломка, в якій пірат пробирається на космічний корабель, імітує стандартну діяльність, вбиває всіх і прагне залишитися непоміченим.

Підопічний гравця показує себе нешкідливим космонавтом і не викликає підозр у команди. Але у космічного пірата є підступний план по знищенню присутніх на кораблі. Діяти варто тихо і без свідків, інакше піднімається паніка і злочинця виганяють в безповітряний простір, що рівносильно програшу. Необхідно по черзі розправлятися з ворогами. У разі викриття надається можливість повернутися назад у часі, пройти місію повторно.

Для створення алібі рекомендується імітувати працю, якщо поруч зявляється кілька героїв. При кожній слушній ситуації важливо саботувати будь-яку корисну діяльність, відключати електрику і робити інші капості. Завдяки елементарного управління користувач легко вказує, куди переміститися його підопічному. Також легко звичайним кліком вбити знаходиться поруч, сховатися в найближчому люку або виконати іншу дію. З кожним рівнем завдання стають складнішими, а члени екіпажу уважніше. Потрібно докладати більше зусиль, щоб обдурити або відвернути їх. Пройдений рівень приносить бонуси і цінний досвід, який знадобиться під час вирішення наступній ускладненою завдання.

Відмінні риси гри Imposter Solo Kill:

  • вбивство кожного члена екіпажу;
  • різні методики знищення героїв;
  • відволікання персонажів, симулювання роботи;
  • необхідність діяти непомітно;
  • ризик викриття з видворенням з корабля.

Персонажі і обстановка запозичені у проекту Among Us, цілі головного героя також схожі. Періодично доводиться будувати цілу стратегію, щоб швидко і тихо розправитися з екіпажем. Коли хтось захоплений роботою і стоїть спиною до іншого персонажу, то можна ризикнути вбити одного, а потім розібратися з тим, хто надмірно сконцентрований на діяльності. Емоції в головоломці відображаються смайлами, паніка серед потенційних жертв відразу помітна. Якщо пірат встиг сховатися, є шанс уникнути виявлення особи вбивці. Знайдіть найвишуканіші способи виконання кривавих місій!


Реклама

завантажити Imposter Solo Kill 1.5

Нове в цій версії
- New Levels.
- New Features.
Загальна інформація
версія 1.5 (7)
дата завантаження 2020-12-03 08:01
Розмір 38.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(3)
1★

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2021/01/17 10:21
Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |