Spark - Email App by Readdle
4.6 (7)

опис:

Додаток Spark - Email App by Readdle це поштовий клієнт, що звучить нудно, але на ділі, якщо ви користуєтеся поштою, то вже через кілька днів використання ви будете шукати відповіді на запитання, як же ви жили без нього ??

Підготували додаток в студії Readdle Inc., що розробники чесно відзначили навіть у назві самого додатка, тому що це їхня гордість і поки єдиний проект з доступних на андроїд, але тільки на ньому.

Скажемо чесно, для iOS це додаток з'явилося давно і багато власників «яблука» активно ним користуються, для них же є ще багато й інших платних додатків від розробника, починаючи з календаря і закінчуючи сканером ... В цілому, набір хороший, але через роки для андроїда розробники відкрили тільки поштовий клієнт, але честь їм і хвала, він абсолютно безкоштовний і не містить рекламу ... ніяких покупок повної версії, взагалі нічого!


Проте, повернемося до самого додатком. Зараз у кожного активного користувача інтернету є багато поштових скриньок на різних сервісах, тут і робота і особиста пошта і багато іншого, само собою, додаток Spark дозволить вам зібрати все в одному місці, але це вміють все аналоги, так в чому ж головна фішка?

А фішок тут дуже багато, починаючи з величезної кількості налаштувань, закінчуючи можливістю інтеграції практично будь-якого відомого хмарного сервісу. Є повідомлення про непрочитаних листах, є можливість встановлювати нагадування, сортувати листи різної тематики або з різних ящиків по папках, спеціальні функції для розсилок або відправки листів з затримкою, крутий і дуже розумний пошук, а ще десятки інших інструментів, які розробники не просто накидали в купу, а пропрацювали до дрібниць, зробивши їх дуже зручними. Єдиний своєрідний «мінус» це саме велика кількість налаштувань, до якого потрібно трохи звикнути, але якщо знайдеться щось зайве - вимкніть і приберіть з очей геть, тут можна все!


Особливості програми:

  • Відмінний зовнішній вигляд і зручний інтерфейс
  • Величезна кількість корисних інструментів і налаштувань
  • Управління теж налаштовується, робіть так як вам зручно
  • Можливість синхронізації з «хмарами»
  • Ніякої реклами і покупок, все працює безкоштовно

Недоліки програми:

  • Ми придумали тільки один - чому так довго чекали? Три роки знадобилося, щоб дати шматочок щастя і власникам андроїда ...

Підсумок: якщо ви часто користуєтеся поштою і відчуваєте хоч якісь труднощі з поточним поштовим клієнтом, то встановлюйте Spark - Email App by Readdle і буде вам щастя;)


Реклама

завантажити Spark - Email App by Readdle 2.5.1

Нове в цій версії
This update is all about new features in Spark!
* Print emails and save them as PDFs
Now you can save any email as PDF document for further use or print it right from Spark.
*Customizable Email Actions
Now you can pick your favorite email actions and create your own toolbar to get the experience you love.
*Send Again
You can send again any of your sent emails to a different recipient and save your time!
More features are coming soon!
If you need us you can find us at support@sparkmailapp.com
Загальна інформація
версія 2.5.1 (20501303)
дата завантаження 2020-06-05 14:25
Розмір 6.81 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

читати вашу картку контакта

Дозволяє програмі читати особисту інформацію профілю, збережену на пристрої, як-от ваше ім’я та контактну інформацію. Це означає, що програма може ідентифікувати вашу особу та надсилати дані вашого профілю іншим.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

USE_BIOMETRIC

USE_BIOMETRIC

USE_FINGERPRINT

USE_FINGERPRINT

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Readdle Inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.6★ 92%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2019/06/29 09:59
Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |